Zbiórka Pomagamy Dominice - zdjęcie główne

Pomagamy Dominice

46 809 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 717 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Skomial - awatar

Renata Skomial

Organizator zbiórki

 Własnie w taki sposób najczęściej porozumiewam się ze znajomymi, nos jest moim długopisem.

Nazywam się Dominika Skomiał, mam 18 lat. Urodziłam się w zamartwicy okołoporodowej. Wskutek tego cierpię na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Moja choroba sprawia, że codziennie muszę pokonywać trudności, których moi zdrowi rówieśnicy nie doświadczają. Marzę o tym, by  codzienne czynności móc wykonywać samodzielnie, a nie czekać na pomoc mojej mamy. Mam niedowład kończyn górnych i dolnych oraz zaburzony aparat mowy. Nie chodzę samodzielnie, moimi „nogami” jest mama, która dźwigając mnie prowadzi mnie przed sobą. Jestem pogodną, pełną życia,  otwartą na świat dziewczyną. Osiągam sukcesy edukacyjne, pomimo używania nosa zamiast rąk do pisania. Z wyróżnieniem ukończyłam gimnazjum i kontynuuje naukę w LO nr 2  w Łowiczu . Moje hobby to historia i muzyka. Piszę książki, co dla wielu wydaje się być nierealne. Pomimo wielu lat terapii wymagam całodobowej opieki mojej mamy. Mama jest moją bohaterką, pomaga mi w osiąganiu sukcesów. Kocha mnie za to, że jestem. Nikt na świece nie robił tyle starań, co ona. Mój tata kilka lat temu przeszedł ciężką operację serca i jest nie zdolny do wykonywania pracy. Dzięki wysiłkom mamy pojawiła się szansa na mój udział w specjalistycznej terapii komórkami macierzystymi. Niestety koszt  programu jest bardzo wysoki i przewyższa możliwości finansowe  mojej rodziny. Wiem, że komórki macierzyste są obecnie jedyną realną szansą na usprawnienie mojego funkcjonowania. Chciałabym móc samodzielnie pójść do łazienki,  ubrać się, zjeść śniadanie czy iść do szkoły albo kina. Wiem, że komórki macierzyste nie wyleczą mnie w pełni, ale przy moim uporze i silnej woli dają nadzieję na samodzielność.

Pierwszy termin podania pierwszej z pięciu dawek komórek macierzystych miał miejsce w styczniu 2020r w szpitalu Żagiel Med w Lublinie. Drugie podanie odbyło się w marcu 2020r, trzecie  w czerwcu 2020r., a czwarte zaplanowano na 2go września 2020r. 

Koszt podania komórek macierzystych wraz z niezbędnymi badaniami wyniesie 80 tysięcy złotych. 

TA TERAPIA TO MOJA JEDYNA NADZIEJA NA SAMODZIELNOŚĆ....

Dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w pozyskaniu środków finansowych, potrzebnych na moje leczenie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Renata Skomial - awatar

  Renata Skomial

  28.08.2020
  28.08.2020

  Termin podania czwartej dawki - 2 wrzesnia 2020r

  Zdjęcie aktualizacji 54 539

Komentarze


 • Joanna Skomiał-Mańk - awatar

  Joanna Skomiał-Mańk

  04.01.2021
  04.01.2021

  trzymam kciuki :)

 • Aneta Grzegory - awatar

  Aneta Grzegory

  04.12.2020
  04.12.2020

  FB

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.2020
  24.10.2020

  Życzę dużo zdrowia i siły w pokonywaniu codziennych wyzwań

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.2020
  10.09.2020

  Droga Pani Renato, życzę, aby terapia przyniosła oczekiwane rezultaty. Ma Pani wspaniałą córkę i jest bardzo silną kobietą. Będę się modlić o zdrowie dla Dominiki i wytrwałość dla Pani, bo pewnie nie zawsze jest łatwo. Pozdrawiam ciepło Dorota Łowiczanka

  • Renata Skomial - awatar

   Renata Skomial - Organizator zbiórki

   11.09.2020
   11.09.2020

   Dziękuję bardzo. Życzę dużo zdrówka. Pozdrawiam serdecznie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.07.2020
  23.07.2020

  💓💓💓

46 809 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 717 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Skomial - awatar

Renata Skomial

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 717

Szymek - awatar
Szymek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
43
Oskar Wiechno - awatar
Oskar Wiechno
50
Siewie - awatar
Siewie
35
Aga T - awatar
Aga T
20
Kasia Wojciechowska - awatar
Kasia Wojciechowska
20
Jolanta FB - awatar
Jolanta FB
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Ania Semczuk_ opowieści z Narni - awatar
Ania Semczuk_ opowieści z Narni
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij