Zbiórka Na  mój pierwszy start w MŚ! - miniaturka zdjęcia

Na mój pierwszy start w MŚ! Jak założyć taką zbiórkę?

Na mój pierwszy start w MŚ!

201 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Zaorski - awatar

Damian Zaorski

Organizator zbiórki

Dzień dobry

Mam obecnie 16 lat i Jestem dzieckiem, które od urodzenia ma MPD (mózgowe porażenie dziecięce). Nie chodzę samodzielnie. Poruszam się z pomocą kul lub jeżdżę na wózku inwalidzkim. Od 10 roku życia, dzięki mojemu tacie, trenuję armwrestling i osiągam w nim sukcesy! Jestem aktualnym Mistrzem Polski w kategorii Junior 18 lat dzieci zdrowe oraz brązowym medalistą Pucharu Świata osób Niepełnosprawnych z Rumii 2017.  Zdobyłem też tytuł v-ce Mistrza Europy. W tym roku po raz pierwszy mam możliwość, by wyjechać na Mistrzostwa Świata. Chcę jechać tam po naukę, bo moim marzeniem jest zostać w przyszłości Mistrzem Świata! Wierzę, że tak się stanie. Obecne Mistrzostwa Świata odbędą się w Turcji w październiku. Liczy się każda złotówka i za każdą pomoc pięknie dziękuję :)

Pozdrawiam, Damian Zaorski (tata Dominika)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
201 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Zaorski - awatar

Damian Zaorski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Lewandowska - awatar
Monika Lewandowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tomasz Pietruszynski - awatar
Tomasz Pietruszynski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij