Zbiórka Remont domu dla Kasi - zdjęcie główne

Remont domu dla Kasi

0 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Pietrzak - awatar

Kinga Pietrzak

Organizator zbiórki

Z ogromnym trudem przychodzi mi proszenie o pomoc, robię to bo nawarstwiające się problemy przerastają mnie, a cierpią na tym moi bliscy, co jest dla mnie szczególnie ciężkie. Mam pod opieką niepełnosprawną siostrę Kasię, która jest cudowną, ciepłą, towarzyską osobą. Mieszkałam osobno z mężem i synkiem, we wrześniu 2017 roku zmarła nagle nasza mama, mój mąż utrudniał mi opiekę nad bliskimi zmuszając do wyborów pomiędzy nimi a dzieckiem. Po śmierci mamy zostałam w domu rodzinnym, opiekując się siostrą, schorowanym tatą i dojeżdżając do dziecka. Cierpiąc z powodu rozłąki z dzieckiem w wyniku mediacji w GOPS-ie zgodziłam się na powrót do domu należącego do męża, wraz z niepełnosprawną siostrą, tata został umieszczony w DPS-ie w którym pracuje. Cały czas byłam straszona odebraniem dziecka. Znajdujemy się teraz w sytuacji z której ciężko jest znaleźć wyjście. Pogubiłam się na tyle w życiu, że jeszcze dodatkowo wpędziłam moich bliskich w tarapaty. Po niedługim czasie zaczęło się znęcanie głównie psychiczne nade mną i moją siostrą. Rzuciłam się w wir pracy, skupiałam się na dziecku, które mąż nastawiał negatywnie do mnie, jestem w trakcie sprawy rozwodowej. Miałam marzenia, że ostatecznie, będziemy mieszkać wspólnie z moją siostrą, tatą oraz synkiem, jednak w trakcie tej gonitwy jeszcze dodatkowo zaniedbałam nasz dom rodzinny, było tam włamanie do garażu taty. W tej chwili ciężko mi znaleźć wyjście z sytuacji w której się znajdujemy, szczególnie czuje się to w Święta. Moja siostra jest cudowną, ciepłą, osobą, która powinna mieć dom z tradycjami, miałam marzenia aby taki stworzyć, serce mi się kroi, że moi bliscy muszą przeze mnie cierpieć. Najbardziej boli jak widzę smutek w ich oczach i to że chcieliby wrócić do domu. Błagam niech znajdzie się ktoś kto nam pomoże. Zdałam sobie sprawę że cały czas borykałam się z depresją przez to wiele rzeczy mi umkło, bałam się podjąć leczenia aby nie stracić dziecka. Bardzo proszę o pomoc w remoncie i wyjściu z tej sytuacji, mogę spłacać wszystkie poniesione koszty, nawet do końca życia. Trzyma mnie tylko nadzieja, że znajdzie się jakieś rozwiązanie. Moja siostra ma dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Ostatnio dochodzą ostre bóle kręgosłupa. Tata cierpi na chorobę Parkinsona, cukrzycę, nadciśnienie. Wstyd mi że nie potrafiłam poukładać swojego życia, mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto da nam szansę zacząć od nowa. My też chciałybyśmy pomagać innym. Liczy się każda wpłata za którą będziemy ogromnie wdzięczne. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Pietrzak - awatar

Kinga Pietrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij