Zbiórka ... bo gdzieś trzeba mieszkać... - miniaturka zdjęcia

... bo gdzieś trzeba mieszkać...

Zbiórka ... bo gdzieś trzeba mieszkać... - zdjęcie główne

... bo gdzieś trzeba mieszkać...

3 376 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Kucharska - awatar

Kasia Kucharska

Organizator zbiórki


15 kwietnia 2019 roku w pożarze, zniszczeniu uległo wszystko wewnątrz domu moich rodziców. Wszystkie sprzęty, meble, ubrania, pościel... wszystko. To, co się nie spaliło zniszczyła bardzo wysoka temperatura i gryzący, śmierdzący dym i sadze. Wszystkie tynki należało zerwać, stare, drewniane podłogi tam, gdzie nie spalone, też śmierdzą. Okna wymagają wymiany, ponieważ nie dają się domyć, a w niektórych popękały szyby. Drzwi wewnętrzne popsuła temperatura - okleina zżółkła. Wymiany wymaga instalacja elektryczna, gdyż część jej uległa spaleniu i nie da się określić, jaki wpływ na pozostałą część miała temperatura i nie jest bezpieczna. Instalacja centralnego ogrzewania również nie nadaje się do używania, ponieważ popękała i jest nieszczelna.

Od 15 kwietnia minęło trochę czasu... dotąd udało się opróżnić pomieszczenia z mebli i sprzętów, skuć tynki ze ścian i sufitu, oraz zdemontować podłogi. Wszystko to rodzice zrobili prawie całkiem sami, dzięki temu sprzątanie i przygotowanie domu do odbudowy nie generowało niepotrzebnych kosztów. Więcej niestety nie potrafią zrobić sami. Moja mama ma 63 lata i od ponad trzech lat zmaga się z depresją, mój tata ma 64 lata i jest po dwóch zawałach. Poza tym potrzebne są umiejętności i sprzęt, którym nie dysponują, a czas nagli... teraz rodzice mieszkają w pożyczonej od przyjaciół przyczepie, ale jest już połowa lipca, zima coraz bliżej. 

Lada dzień będą montowane nowe okna, tuż po nich zostaną zrobione tynki. Dach i wadliwy komin też są zdemontowane i wkrótce będą budowane nowe.

Część potrzebnych na odbudowę pieniędzy udało nam się zebrać na zbiórce w innym portalu, ale niestety mimo wielkiego zaangażowania darczyńców, to tylko część potrzebnej kwoty. (13131 zł zebranych z 87 000 zł potrzebnych.) Postanowiliśmy spróbować tutaj, ponieważ dzięki temu, być może, uda nam się dotrzeć do jeszcze większej ilości dobrych ludzi, którzy zechcą nam pomóc.

Zebranymi pieniędzmi zapłacimy za zrobienie tynków i wylewek. Bardzo proszę o wsparcie i udostępnianie,... bo gdzieś trzeba mieszkać, a zima coraz bliżej.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 376 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Kucharska - awatar

Kasia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Dana - awatar
Dana
50
Grzegorz Błaszczyk - awatar
Grzegorz Błaszczyk
50
Wojciech Wierba - awatar
Wojciech Wierba
50
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Danuta - awatar
Danuta
50
Dana - awatar
Dana
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij