Zbiórka Kościół św. Rity, Dom seniora UA - miniaturka zdjęcia

Kościół św. Rity, Dom seniora UA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kościół św. Rity, Dom seniora UA - zdjęcie główne

Kościół św. Rity, Dom seniora UA

3 467 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jak Deb - awatar

Jak Deb

Organizator zbiórki

Kochani!!!

Chcemy rozpocząć nową inicjatywę: Dom spokojnej starości pod Lwowem. Tutejsi staruszkowie mieszkają nieraz w warunkach uwłaczających ludzkiej godności... Chcemy im zapewnić wsparcie przy jesieni życia! Więcej informacji na stronie internetowej: www.parfiajaryczow.com. Zapraszam do współpracy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Zbigniew Ciokan - awatar

  Zbigniew Ciokan

  28.10.2019
  28.10.2019

  Dziękuję wspólnocie i organizatorom projektu, dziękuję że dane było mi uczestniczyć w tak zacnym przedsięwzięciu Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus - Szczęść Boże !

 • Katarzyna Krzebietke - awatar

  Katarzyna Krzebietke

  11.09.2017
  11.09.2017

  " być człowiekiem dla człowieka"

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.2017
  18.04.2017

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2017
  16.04.2017

  Pomagam bo i ja kiedyś się zestarzeję .Pozdrowienia dla cudnych sióstr

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2017
  16.04.2017

  Szczęść Boże :) <3

3 467 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jak Deb - awatar

Jak Deb

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Szymon Chojnacki - awatar
Szymon Chojnacki
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marysia - awatar
Marysia
20
Jerry - awatar
Jerry
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pawel Cegielski - awatar
Pawel Cegielski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Chrzaniecka - awatar
Elżbieta Chrzaniecka
50
Michał Brzoskowski - awatar
Michał Brzoskowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij