Zbiórka Wybuch gazu zniszczył ich dom - zdjęcie główne

Wybuch gazu zniszczył ich dom

5 153 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

W jednej chwili ich starania o nowy dom legły w gruzach. Dosłownie. Rodzina Kubiaków od kilku lat remontowała budynek w Sulisławicach, by w nim zamieszkać. W ubiegłym tygodniu wybuch gazu zniszczył dorobek ich starań. Maksymilian, głowa rodziny, cudem uszedł z tej eksplozji bez większych obrażeń. Teraz jednak Kubiakowie od zera muszą odbudować dom. Proszą o pomoc sąsiadów i kaliszan.

Głośny huk i silny wstrząs – dźwięk eksplozji 22 listopada rozniósł się po całych Sulisławicach. To wybuch gazu w domu u państwa Kubiaków. Patrząc na zniszczenia, wybuch zmiótł solidny, jednokondygnacyjny obiekt z ziemi, trudno uwierzyć, że Maksymilian, który był w środku uszedł z życiem. Na podwórku była jego najmłodsza córka, żona wkrótce miała do nich dojechać. Całe szczęście i im nic się nie stało.

Gdy kurz eksplozji opadł, ukazał się cały obraz rodzinnej tragedii. Kubiakowie remontowali ten dom od 4 lat, by w Sulisławicach osiąść  na stałe. Remont zbliżał się już do końca. Teraz została z ich domu sterta gruzu, a pod jego zwałami leży zniszczone sprzęty domowe, meble, całe wyposażenie.

Kubiakowie mają trzy córki w wieku od 9 do 20 lat. Znaczną część swoich dochodów zainwestowali w dom. Dziś mogą liczyć na pomoc sąsiadów, całą społeczność Sulisławic, ale koszty odbudowy domu i uprzątnięcia podwórka są dla nich nie do udźwignięcia. Straty wyceniane są na około 160 tysięcy złotych.

Rodzinę można wesprzeć przez tę zbiórkę koordynowaną przez Fundację Klucz. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 153 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 72

Dorota - awatar
Dorota
50
Aneta - awatar
Aneta
100
Artur Woźniak - awatar
Artur Woźniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daniel Kozłowski - awatar
Daniel Kozłowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Ewa Znaniecka - awatar
Ewa Znaniecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij