Zbiórka Wybuch gazu zniszczył ich dom - miniaturka zdjęcia

Wybuch gazu zniszczył ich dom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wybuch gazu zniszczył ich dom - zdjęcie główne

Wybuch gazu zniszczył ich dom

5 153 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

W jednej chwili ich starania o nowy dom legły w gruzach. Dosłownie. Rodzina Kubiaków od kilku lat remontowała budynek w Sulisławicach, by w nim zamieszkać. W ubiegłym tygodniu wybuch gazu zniszczył dorobek ich starań. Maksymilian, głowa rodziny, cudem uszedł z tej eksplozji bez większych obrażeń. Teraz jednak Kubiakowie od zera muszą odbudować dom. Proszą o pomoc sąsiadów i kaliszan.

Głośny huk i silny wstrząs – dźwięk eksplozji 22 listopada rozniósł się po całych Sulisławicach. To wybuch gazu w domu u państwa Kubiaków. Patrząc na zniszczenia, wybuch zmiótł solidny, jednokondygnacyjny obiekt z ziemi, trudno uwierzyć, że Maksymilian, który był w środku uszedł z życiem. Na podwórku była jego najmłodsza córka, żona wkrótce miała do nich dojechać. Całe szczęście i im nic się nie stało.

Gdy kurz eksplozji opadł, ukazał się cały obraz rodzinnej tragedii. Kubiakowie remontowali ten dom od 4 lat, by w Sulisławicach osiąść  na stałe. Remont zbliżał się już do końca. Teraz została z ich domu sterta gruzu, a pod jego zwałami leży zniszczone sprzęty domowe, meble, całe wyposażenie.

Kubiakowie mają trzy córki w wieku od 9 do 20 lat. Znaczną część swoich dochodów zainwestowali w dom. Dziś mogą liczyć na pomoc sąsiadów, całą społeczność Sulisławic, ale koszty odbudowy domu i uprzątnięcia podwórka są dla nich nie do udźwignięcia. Straty wyceniane są na około 160 tysięcy złotych.

Rodzinę można wesprzeć przez tę zbiórkę koordynowaną przez Fundację Klucz. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 153 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 72

Dorota - awatar
Dorota
50
Aneta - awatar
Aneta
100
Artur Woźniak - awatar
Artur Woźniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daniel Kozłowski - awatar
Daniel Kozłowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Ewa Znaniecka - awatar
Ewa Znaniecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij