Zbiórka Leczenie Dorianka - zdjęcie główne

Leczenie Dorianka

2 537 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krzesniak - awatar

Katarzyna Krzesniak

Organizator zbiórki

Jestem mamą2 letniego  mojego synka Dorianka u którego w grudniu 2018roku wykryto guza  w jamie brzusznej okazało się że to neuroblastoma IV stopnia na dzień dzisiejszy dziecko jest po 14 chemiach .Chciałabym dalej leczyć mojego synka lecz nie pozwalają mi na to środki więc piszę do ludzi o dobrych sercach .Pomóż nam wygrać walkę z rakiem 11pazdziernika Dorianek przeszedł poważną operację we Wrocławiu teraz czekamy na badania  czeka nas jeszcze mega chemia naświetlania przeszczep komórek macierzystych przed nami długa droga  dziękuję wszystkim za słowa otuchy i pomoc finansową. Jesteśmy już po mega chemia i przeszczepie komórek macierzystych. Obecnie przebywamy w szpitalu Dorianek przechodzi radioterapie  i dalsze leczenie. Niestety 11.08 2020 r okazuje się że mój synek ma przerzuty na organach jesteśmy załamani walczymy każdego dnia. Mój kochany synek 30.08.2020 powiększył grono aniołków jest nam bardzo ciężko kocham cię mój anioleczku. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.08.2020
  21.08.2020

  Życzę dużo zdrowia dla Dorianka i mocno trzymam za Aniołka kciuki

 • J. O. - awatar

  J. O.

  06.10.2019
  06.10.2019

  Trzymam kciuki za małego wojownika i dzielną mamę.

  • Katarzyna Krzesniak - awatar

   Katarzyna Krzesniak - Organizator zbiórki

   07.10.2019
   07.10.2019

   Dziękujemy i zdrówka życzymy

2 537 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Krzesniak - awatar

Katarzyna Krzesniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Jakub Strzałka - awatar
Jakub Strzałka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Piekarska - awatar
Ania Piekarska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Osikowicz - awatar
Barbara Osikowicz
100
Marta Lompart - awatar
Marta Lompart
200
beza Pavlova - awatar
beza Pavlova
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij