Zbiórka Odbudujmy Dom Doroty - zdjęcie główne

Odbudujmy Dom Doroty

31 132 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 298 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
łukasz barwa - awatar

łukasz barwa

Organizator zbiórki

     Z najnowszych informacji:                                                                   sierpień 2019r

       Dzięki Państwa szczodrości udało się dokonać całkowitej rozbiórki i uprzątnięcia zgliszcz domu, które stanowiły realne zagrożenie dla przebywających w jego pobliżu. Dziękuję wszystkim tym którym dramat drugiego Człowieka nie jest obojętny. 

      Sytuacja jest naprawdę trudna, ponieważ Dorotę i Jej bliskich czeka walka z ubezpieczycielem, który odmówił wypłaty odszkodowania z uwagi na brak tego typu zdarzenia losowego w zakresie opłaconego ubezpieczenia.  


                                                                                                                        lipiec 2019r

       Siódmego Lipca 2019 roku naszej przyjaciółce Dorocie Skubała zawaliło się życie, dosłownie, jej dorobek życia, dom w Ożarowicach legł w gruzach podczas rutynowych prac renowacyjnych. O godzinie 6.40 ściana domu osunęła się, Dorota oraz jej mąż Antoni zdołali uciec i ocalić wszystkie ze swoich psów ze znamienitej 11-letniej hodowli Terierów Szkockich „Magic Scotland’ znanej w całej Polsce oraz za granicą. Zostali bez niczego. Na terenie ich domu gdzie toczyło się życie oraz poświęcali się swojej największej życiowej pasji, pozostało rumowisko.

    Dorota na co dzień jest Diagnostą Laboratoryjnym, specjalistą mikrobiologii klinicznej
oraz asystentem Systemu Zarządzania Jakością pracującym w Szpitalu Chirurgii Urazowej
w Piekarach Śląskich im. Janusza Daaba. Praca zawodowa to kolejna pasja Doroty, oddana Pacjentowi i mikrobiologii. Nauczyła nas szacunku i znaczenia systemu zarządzania jakością
w Medycznych Laboratoriach Diagnostycznych. Wielokrotnie swoimi wykładami potwierdziła swoje pasje zawodowe i olbrzymią wiedzę.

    Dla nas największą wartością jest Dorota,  nasz przyjaciel, którego znamy od lat
i który każdego dnia uczy nas empatii dla drugiego człowieka, uczciwości, prawości i pomocy dla potrzebujących. Tym razem to Ona potrzebuje naszej pomocy.


Pokażmy, że nie pozwolimy pozostać jej samej w tej krytycznej sytuacji.

Pokażmy, że jest w Nas siła i pomóżmy Dorocie oraz jej Mężowi odbudować dom i życie!

Pokażmy, że nie pozwolimy pozostać jej samej w tej krytycznej sytuacji.

Pokażmy, że jest w Nas siła i pomóżmy Dorocie oraz jej Mężowi odbudować dom i życie!

(Prośbę o pomoc kierują Przyjaciele i współpracownicy Doroty za wiedzą i zgodą Poszkodowanych)

         On 7th July 2019, the life of our dear friend Dorota Skubala collapsed, literally. Her entire life's work. Dorota's house in Ożarowice was completely destroyed while renovation work was being done. At 6:30 a.m., one of the walls moved. Thankfully, Dorota and her husband, Antoni, managed to escape. They were also able to save all of their dogs, including
a well-known 11 year old Scottish Terrier breed called "Magic Scotland”. But they were left with nothing. A home filled with the promise of life and passion, was turned into debris. Dorota spends her days as a laboratory diagnostician, microbiologist, and a quality management assistant of the Regional Hospital of Trauma Surgery in Piekary Ślaskie. Dorota’s occupation is one of her many passions, she is devoted to patients and microbiology. She taught us respect and the importance of quality management in the Diagnostic Medical Laboratories. Repeatedly, her wisdom and passion for her work were proved to us by many of her lectures. Dorota is the most valuable member of our team. Our friend whom we've known for years and who has taught us empathy for people, fairness, righteousness, and who helps those in need every day. This time she is the one who needs our help. Let’s show that we won’t let her down in her time of need, and that she isn't alone in this critical situation. Let’s show that we have the desire, power, and the ability to help Dorota and her husband rebuild their home and their life.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • B & J - awatar

  B & J

  23.12.2019
  23.12.2019

  Życzymy dużo siły i nadziei, wszystko będzie dobrze! Radosnych Świąt!

 • Eliza Eliza - awatar

  Eliza Eliza

  07.12.2019
  07.12.2019

  Współczuję i powodzenia !!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2019
  29.08.2019

  Dorotko, wielu ludzi jest z Tobą - z Wami całym sercem! Jesteś wspaniałym i wyjątkowym człowiekiem! Dużo siły i wiary w lepsze jutro!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.2019
  09.08.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.07.2019
  15.07.2019

  Szybkiego powrotu do normalności, właścicielka szkocika

31 132 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 298 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
łukasz barwa - awatar

łukasz barwa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 298

Romek - awatar
Romek
100
Lucyna Pilis - awatar
Lucyna Pilis
100
Krzysiek - awatar
Krzysiek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Pietkiewicz-Kamińska - awatar
Ewa Pietkiewicz-Kamińska
100
Iwona - awatar
Iwona
50
Krzysztof Glica - awatar
Krzysztof Glica
500
B & J - awatar
B & J
100
hodowlatatemida.pl - awatar
hodowlatatemida.pl
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij