Zbiórka Dorotka z krainy cierpienia [*] - zdjęcie główne

Dorotka z krainy cierpienia [*]

890 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Ewa Miścicka - awatar

Ewa Miścicka

Organizator zbiórki

Ogródki działkowe to miejsca, gdzie koty nie są rozpieszczane przez los. Są tam i dobre dusze, którym nie jest obojętny los małych kocich istnień oraz diabły wcielone, które są w stanie dodać nawet wapna do kociego jedzenia. Na terenie ogródków działkowych w Miodówku, urodziła się mała Dorotka, jej mama już została wysterylizowana bo stajemy na głowie, żeby wszystkie koty stamtąd przeszły zabiegi kastracji. Mała Dorotka została znaleziona z potwornym guzem na gałce ocznej. Jaki ból temu towarzyszył, możemy się tylko domyślać. Małe ciałko i ogrom bólu i cierpienia. Malutka została złapana i zawieziona do lecznicy, gdzie spędzi najbliższe dni. Jej oczko zostało przemyte, dostała leki przeciwbólowe i antybiotyk. Miała trochę obniżoną temperaturę, najbliższe dni będą decydujące czy oko będzie można uratować. Z dużym prawdopodobieństwem to uraz mechaniczny, co pozostawiam Wam do domysłów... Zebrane środki zostaną przeznaczone przede wszystkim na leczenie malutkiej Dorotki, ale też zakup karmy dla niej, a potem niezbędne szczepienia

Aktualizacje


 • Ewa Miścicka - awatar

  Ewa Miścicka

  08.09.2019
  08.09.2019

  Faktura z Polikliniki

  Zdjęcie aktualizacji 36 904

890 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Ewa Miścicka - awatar

Ewa Miścicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

paczam na DOM - awatar
paczam na DOM
40
Anusza - awatar
Anusza
20
Elżbieta Wiśniewska - awatar
Elżbieta Wiśniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina Ptak - awatar
Paulina Ptak
90
Asia - awatar
Asia
10
Dorota - awatar
Dorota
90
Anna Bogusz - awatar
Anna Bogusz
20
Jacek Lachowicz - awatar
Jacek Lachowicz
50
Justyna D - awatar
Justyna D
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij