Zbiórka Dorotka z krainy cierpienia [*] - zdjęcie główne

Dorotka z krainy cierpienia [*]

890 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Ewa Miścicka - awatar

Ewa Miścicka

Organizator zbiórki

Ogródki działkowe to miejsca, gdzie koty nie są rozpieszczane przez los. Są tam i dobre dusze, którym nie jest obojętny los małych kocich istnień oraz diabły wcielone, które są w stanie dodać nawet wapna do kociego jedzenia. Na terenie ogródków działkowych w Miodówku, urodziła się mała Dorotka, jej mama już została wysterylizowana bo stajemy na głowie, żeby wszystkie koty stamtąd przeszły zabiegi kastracji. Mała Dorotka została znaleziona z potwornym guzem na gałce ocznej. Jaki ból temu towarzyszył, możemy się tylko domyślać. Małe ciałko i ogrom bólu i cierpienia. Malutka została złapana i zawieziona do lecznicy, gdzie spędzi najbliższe dni. Jej oczko zostało przemyte, dostała leki przeciwbólowe i antybiotyk. Miała trochę obniżoną temperaturę, najbliższe dni będą decydujące czy oko będzie można uratować. Z dużym prawdopodobieństwem to uraz mechaniczny, co pozostawiam Wam do domysłów... Zebrane środki zostaną przeznaczone przede wszystkim na leczenie malutkiej Dorotki, ale też zakup karmy dla niej, a potem niezbędne szczepienia

Aktualizacje


 • Ewa Miścicka - awatar

  Ewa Miścicka

  08.09.2019
  08.09.2019

  Faktura z Polikliniki

  Zdjęcie aktualizacji 36 904

890 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Ewa Miścicka - awatar

Ewa Miścicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

paczam na DOM - awatar
paczam na DOM
40
Anusza - awatar
Anusza
20
Elżbieta Wiśniewska - awatar
Elżbieta Wiśniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina Ptak - awatar
Paulina Ptak
90
Asia - awatar
Asia
10
Dorota - awatar
Dorota
90
Anna Bogusz - awatar
Anna Bogusz
20
Jacek Lachowicz - awatar
Jacek Lachowicz
50
Justyna D - awatar
Justyna D
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij