Zbiórka Dotrwać do końca roku - zdjęcie główne

Dotrwać do końca roku

77 700 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 430 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W kasie schroniska BRAKUJE przy obecnej inflacji ok. 100 000zł co miesiąc. 

Koszt dzienny funkcjonowania placówki to 7000zł.

Mamy wiele zwierząt pod opieką (rocznie opiekujemy się ponad 500 zwierzętami różnych gatunków).  W zależności co dzieje się w schronisku (np. więcej przyjętych zwierząt), koszt np. opieki wet między 20 a 30 tysięcy złotych (!)

Utrzymujemy się z datków. To oznacza, że jakość opieki, a w szczególności dostęp do weterynarza jest uzależniony od zaangażowania finansowego Darczyńców. Dosłownie: los zwierząt w Korabiewicach leży w twoim portfelu.


Mimo dużej ilości fanów na facebooku (200 tys), możemy liczyć co miesiąc ok 3000 przelewów, które nie pokrywają finansowych potrzeb schroniska. Bowiem co miesiąc potrzeba około już 200 000zł na funkcjonowanie, a nadal ogólnie brakuje 100 000zł w kasie schroniska co miesiąc właśnie. 


To jest takie przeciąganie płatności faktur. Uda się zapłacić albo się nie uda. To oczywiście wpływa na naszą wiarygodność u lekarzy wet (nie, nie mają obowiązku leczyć naszych zwierząt za darmo, bo dlaczego; wystarczy, że potrafią dać czasem rabaty, odebrać szybko telefon, jak jest pilna sprawa).Widzimy też, że niestety zbiórki ratunkowe/na długi mają krótkie zainteresowanie. Cóź, tak po prostu jest...

Nadzieja pozostaje.

Stąd też cały czas apelujemy o wsparcie od Ludzi, którzy mają jeszcze czym się podzielić. Symboliczne 2zł ma znaczenie. 🙏 prosimy - wesprzyj i udostępnij zbiórkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  12.05.2023
  12.05.2023

  Przyjacielu, Przyjaciółko
  Jest 2023. Covid, wojna z UA, inflacja spowodowały, że obecnie jest bardzo trudno zebrać środki na funkcjonowanie schroniska, bo o inwestycjach już dawni zapomnieliśmy. Jesli chcesz sprawdzić, jak wyglądał u nas 2022 to zajrzyĵ pod link
  (reszta raportów na www) https://schronisko.info.pl/aktualnosc/raport-22/

  Przyjacielu Zwierząt, Przyjaciółko Zwierząt,
  czy możesz wesprzeć je po kilku latach choć 2zł?
  Od niemalże 2 mies próbujemy zebrać środki na środki na kleszcze i niestety... https://pomagam.pl/nazdrowie23 a profilaktyka jest ogromnie ważna. To kwestia zdrowia psów.
  Potrzebujemy też środków na karmienie zwierząt, co miesiąc potrzeba ponad 1.5 tony karmy www.pomagam.pl/tojedynecomaja

  Ledwo dyszymy finansowo. To są straszne czasy dla organizacji opartej na datkach.

  Bardzo prosimy- NIE BĄDŹ OBOJĘTNY.

  Co innego możesz zrobić?
  1. Zorganizuj zbiórkę dobrej jakościowo karmy w swojej społeczności (firmie, szkole, na osiedlu)
  2. Zorganizuj wolontariat pracowniczy - przyjedz z grupą do schroniska, pomoc fizyczna jest bardzo ważna.
  3. Zorganizuj event, z którego dochód wesprze zwierzaki.
  4. Ale przede wszystkim ustaw stały przelew na konto bankowe schroniska. Stały przelew to BEZPIECZEŃSTWO dla zwierząt.

  Fundacja Viva! Oddział Korabiewice
  73 1240 1040 1111 0010 6697 7358
  Darowizna - 2023
  Przelewy zza granicy:
  Bank Pekao S.A.
  ul. Czackiego 21/23
  00-043, Warszawa, Polska
  IBAN: PL73124010401111001066977358
  SWIFT: PKOPPLPW

  Masz inne pomysły?
  Dzwoń 601 433 468
  Pisz [email protected]
  Jesteśmy do twojej dyspozycji.

  Zdjęcie aktualizacji 120 312

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2024
  28.03.2024

  :D

 • Jasiu - awatar

  Jasiu

  25.12.2022
  25.12.2022

  Kocham psy

 • Arthur Bajek - awatar

  Arthur Bajek

  18.12.2022
  18.12.2022

  Niech Bóg trzyma w opiece wszystkie zwierzęta.❤️❤️❤️❤️

 • Beti - awatar

  Beti

  18.12.2022
  18.12.2022

  Dziękuję za to, że jesteście.

 • ANNA SOBKOWICZ - awatar

  ANNA SOBKOWICZ

  18.12.2022
  18.12.2022

  Życzę Opiekunom zdrowia i wytrwałości, a podopiecznym zdrowia, pełnych misek i nowych, kochających właścicieli.

77 700 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 430 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 430

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jerzy Zachara - awatar
Jerzy Zachara
20
Joanna - awatar
Joanna
10
Anna Gładkowicz - awatar
Anna Gładkowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa wojtczak - awatar
Ewa wojtczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij