Zbiórka Własny kont - zdjęcie główne

Własny kont

0 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Lewandowska - awatar

Anna Lewandowska

Organizator zbiórki

Witam bardzo ciepło wszystkich, którzy będą lub mogli mi pomóc w jakimś stopniu jeszcze są dobrzy ludzie którzy chcą pomóc i maja serca. Jestem matką 14latka samotnie wychowujaca wtym roku będę miała 40 lat. Moje życie zmieniło się w chwili 2.5 roku temu jak za chorowalam na Rak piersi prawej miejscowo-zaawansowany. Byłam wesoło szczesliwa mama i nie myślałam że życie moje tak szybko się zmieni.Walczę cały czas z chorobą, ale moje życie już nie jest takie same, zostałam sama wiekszasci w chorobie zero wsparcia i pomocy a bardzo tego potrzebuje dla siebie i syna. Miałam już załamania i różne myśli, ale muszę walczyć i żyć dla syna. Pisze o zbiórkę pieniążków bo zbieram na zakup mieszkania.zebrana kwotę chce przeznaczyć na zakup mieszkania bo z synem mieszkamy w warunkach domowych nie do pomyślenia w XXIwieku, mieszkanie to mam z gminy socjalne 17.17m , a także proszę się gminy o inny lokal mieszkalny to słyszę cały czas nie mamy na obecną chwilę? ?Państwa pomoc bedzie dla mnie bardzo znaczyla dużo. .....bo już niewiem co robić, przykre to jest ale synowi nawet nie mogę zapewnić godnych warunków mieszkaniowych jak i sobie a zwłaszcza gdziekolwiekpojechać z synem na wakacje bo na obecną chwilę nie pracuje mam Rentę. Niewiem jak w Polsce może być taka znieczulica drugiego człowieka, ale ja się przekonałam jacy są ludzie dopiero w chorobie dawałam z siebie wszystko chcialam i starał się każdemu pomoc jak mogłam. A teraz została sama jak palec smutne to? ?Niewiem jak państwu się odwdziecze, ale zrobię na ile będę mogła to odwdziecze. Dziekuje za zainteresowanie się mojej histori . Serdecznie pozdrawiam Anna wraz z synem Oliwierem. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Lewandowska - awatar

Anna Lewandowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij