Zbiórka -Naprawić- mózg Gai - zdjęcie główne

-Naprawić- mózg Gai

27 846 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 331 osób
Zbiórka zakończona
 
Gaja Zspół Lennoxa-Gastaut - awatar

Gaja Zspół Lennoxa-Gastaut

Organizator zbiórki

Jestem Mamką najcudniejszej 8 latki(no prawie😉) 8 latki która wciąż daje zasłużonym buziaki z zaskoczenia😁 Która wyciąga rączki w geście -no weź mnie przytul-!  Która nigdy nie dała pstryczka w nos koleżance, nie zabrała zabawek w piaskownicy,nie pyskowała. Nie tupała w sklepie odstawiając scene MAMOOOO KUUUUP MIIIII! Nie chciała żeby pomalować jej paznokci,nie oglądała modnych bajek. Nigdy tez nie jeździła na ślicznym fioletowym rowerku z białym koszyczkiem i lusterkiem który dostała na 4 urodziny.... Nawet na nim nie siedziała. W wakacje nie biega z dziećmi po placu zabaw,patrzy na nie z balkonu.... 

Gaja ,moja Córka,wyczekana,oj długo wyczekiwana,wymodlona,wygłaskana,najcudniejsza! Przyszła na świat 29.11.2011 r ,zdrowa! 10pkt,prześliczna! I darła się na całą porodówkę😆 Duma rodziców i dziadków 😊

4m.ż. 29.3.2012rGaja dostaje pierwszego napadu padaczki. 3 dni później transportowana jest na Wrocław.Diagnoza Zespół Westa,padaczka lekooporna.Wychodzimy po 2 tygodniach-dziecko nie bedzie chodzić,siedzieć,mówić. Leki ,lekarze,lekarze,leki,napady ,nie zlicze ich juz ,w najgorszych momentach po 500 na dobę. Ona płacze w jednym pokoju,ja wyje w drugim.

Gaja 2 latka -mowi parę wyrazów,je widelcem posiłki,zna wszystkie części ciała z wyszczególnieniem łokci i stron ciała. Wie który krem jest na rano,który na wieczór 😉Tańczy,śpiewa po swojemu,naśladuje zwierzęta,paluszkiem w książeczkach wskazuje przedmioty i zwierzęta których ja jej nie uczyłam😀 DUMA MNIE ROZPIERA!!! W wieku 2.5lat podajemy nastepny,nowy lek na padaczkę-po 2 mc nie ma śladu po Gai. Zostało tylko ciało. Płacz trwający do 3urodzin,zero kontaktu nawet wzrokowego.Gaja nie wie ze Gaja to ona.Nie wie do czego służą zabawki,co z nimi trzeba zrobić. Kładę książeczkę ,popatrzy,nawet nie dotknie. To był praktycznie mój koniec.... 

A teraz? Teraz dostaliśmy światło na operację usunięcia ogniska padaczkowego w Niemczech.Polska parę lat temu nie podjęła się i nadal tego nie zrobi(dziękuję za prawdę) -brak-takiego-sprzętu. Niemcy dali nadzieję i to BARDZO DUŻĄ ...Gaja będzie mogła normalnie biegać i jeździć konno,będzie mogła zwyczajnie uczestniczyć w zabawach z dziećmi ,jest tez bardzo duza szansa na powrót mowy.... Tak brzmi jedno ze zdań od profesora z niemieckiej kliniki. Aby zrobić operację,musimy zrobić badania,równiez w Niemczech. Wstępny termin wyznaczony jest na grudzień 2019r,ale najpierw trzeba wpłacić pieniądze,około 13000 tyś.zł.za tygodniowy pobyt mój i Gai.Do tego dochodzą koszty tłumacza ,który musi być tam praktycznie cały czas ze mną,jego wyzywienie i hotel. Zaplecze finansowe na dodatkowe badania-KONIECZNOŚĆ. Ja wyjścia nie mam.... chociaż trzasnąć drzwiami potrafię 😉 Zwracam się do Was z prośbą,wielką prośbą...Jest szansa,muszę ją wykorzystać,dla tego fioletowego rowerku z białym koszyczkiem i lusterkiem.  

Ps. Obecnie Gaja ma od 0do 15 napadow na dobę. Drgawki,toniczne,atoniczne=szyta głowa,wybite zęby,zawieszki w ktorych dziecko nie kontaktuje-trwają cały dzien z przerwami pare sekund. Jest na diecie eliminacyjnej i marihuanie. Zaczyna juz sinieć przy napadach,bezdechy trwają co raz dłużej. Obecnie stwierdzony jest Zespoł Lennoxa-Gastaut -pod tą nazwą jestesmy równiez na fb.

Aktualizacje


 • Gaja Zspół Lennoxa-Gastaut - awatar

  Gaja Zspół Lennoxa-Gastaut

  27.12.19
  27.12.19

  Witam serdecznie.Dzięki WAM ludziom dobrego serca jesteśmy już po pobycie w Schón Klinik.Gaja została zakwalifikowana ostatecznie do operacji! Przed Nami dalsza zbiórka pieniędzy.....Nie poddam się....Najpierw była nadzieja,teraz są fakty,dalsza zbiórka,trochę walki ;) i ŻYCIE. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na fb Gaja Nowak Zespół Lennoxa-Gastaut. Dziękuję!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.19
  22.11.19

 • Kate To - awatar

  Kate To

  16.11.19
  16.11.19

  Powodzenia ✊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.19
  12.11.19

 • Andrzej Kołpa - awatar

  Andrzej Kołpa

  09.11.19
  09.11.19

  Coraz mniej środków brakuje na pomoc dla GALI. ZACHĘCAM do uzupełnienia brakującej kwoty przez moich Znajomych. Wspomagajmy zdrowie , szczególnie dzieci skoro aparat państwowy niedomaga, nie nadąża za potrzebami. Twórzmy zręby społeczeństwa obywatelskiego, wbrew rajcom Lubina. POPIERAJMY BO A

 • Raf44 - awatar

  Raf44

  05.11.19
  05.11.19

  Dużo, dużo zdrowia!

27 846 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 331 osób
Zbiórka zakończona
 
Gaja Zspół Lennoxa-Gastaut - awatar

Gaja Zspół Lennoxa-Gastaut

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 331

Konrad Kukiełko - awatar
Konrad Kukiełko
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika Moskal - awatar
Angelika Moskal
100
Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej - awatar
Andrzej
3
Andrzej - awatar
Andrzej
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij