Zbiórka Kardan dzieciom-plac zabaw - miniaturka zdjęcia

Kardan dzieciom-plac zabaw

Zbiórka Kardan dzieciom-plac zabaw - zdjęcie główne

Kardan dzieciom-plac zabaw

1 966 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 
Adam Rublewski - awatar

Adam Rublewski

Organizator zbiórki

Witam 

reprezentuję Klub Motocyklowy "Kardan" w Tolkmicko

Od niedawna mamy nowy oddział przedszkolny w Tolkmicku pełny uśmiechniętych rozbrykanych milusińskich dzieciaczków ale niestety brakuje tam placu zabaw jaki miały w poprzedniej lokalizacji.Pewnego dnia postanowiliśmy spełnić marzenia naszych smyków-przecież to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za ich rozwój fizyczny,wiemy dokładnie jak ruch połączony z zabawą jest im potrzebny do prawidłowego rozwoju.

Nasz cel to trwały,nowy a co najważniejsze bezpieczny plac zabaw.Tych kilka urządzeń zmieni nasze przedszkolne podwórko w radosny zakątek .

Bez Ciebie nam się nie uda.Zróbmy to a zobaczymy szerokie uśmiechy na tych małych twarzyczkach.

Za całe dobro i wpłaty ,serdecznie w imieniu naszych przedszkolaków dziękujemy :) 

Oczywiście to co chcemy zebrać to część kwoty potrzebnej do realizacji, bo cena nowego atestowanego placu zabaw to 55 000 zł 


Z motocyklowymi pozdrowieniami 

Kardan Tolkmicko 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.12.19
  15.12.19

  LwG

 • Adam Rublewski - awatar

  Adam Rublewski

  15.12.19
  15.12.19

  dobry przykład dany :)

1 966 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać teraz
 
Adam Rublewski - awatar

Adam Rublewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Żmija - awatar
Żmija
50
Robert Sienicki - awatar
Robert Sienicki
200
Małgorzata Miszkowicz - awatar
Małgorzata Miszkowicz
20
Robert - awatar
Robert
20
Lelo - awatar
Lelo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid Rzepka - awatar
Dawid Rzepka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
M&M&M&M - awatar
M&M&M&M
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij