BO JAK NIE WY TO KTO !!!!
Jesteśmy Ochotniczą Strażą Pożarną w Białej Górze – grupą strażaków-ochotników, którzy z dumą i pełnym zaangażowaniem dbają o bezpieczeństwo naszej miejscowości i okolic.
Kochani zwracamy się do Was o wsparcie naszej Jednostki w pozyskaniu nowszego auta.
Nasza jednostka ma długą historię, ale ostatnie 4 lata jest znaczące dla rozwoju naszego OSP.
W 2022 roku nowy Zarząd, nowe wyzwania. W listopadzie 2022 na akcji ratowniczo-gaśniczej spalił się nasz samochód - "spalił się ze wstydu" – najstarszy, najmniejszy 😊. Na szybko dostaliśmy samochód Jelcz 10 – większy, fajny cieszyliśmy się baaardzo. Ale jak się okazało to nie było auto bez wad – 22 lata, ze zbiornika cieknie, sprzęgło nie działa, pneumatyka słabo. Ale nasi druhowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Zbiornik pospawany, pomalowany, co dało się, zostało naprawione- wszystko sami we własnym zakresie. Daliśmy radę i cieszymy się do dziś, ale….
Niestety obecnie auto ma 26 lat, zbiornik znowu cieknie, sprzęgło na nowo do remontu, a do tego silnik zaczyna pokazywać swój PESEL. Zrodziła się nadzieja na wymianę na nowszy, nie nowy . NOWSZY!!!!. I właśnie TU potrzebujemy WASZEGO WSPARCIA, żeby nazbierać wkład własny na wymarzone NOWSZE AUTO BOJOWE.
Nasze jednostka nie próżnuje. Doposażamy się z funduszy pozyskanych z projektów z WFOŚiGW. Remontujemy się z funduszy pozyskanych z Grantów Strażackich. Szukamy, żeby móc bezpiecznie Wam pomagać, bo sprzęt, który ma ratować, nie może zawodzić.
Dlatego zwracamy się do WAS, drodzy internauci, o choćby najmniejszą pomoc finansową. Wierzymy w ludzi dobrej woli, społeczną empatię, wielkie serca i moc internetu. Dzięki Waszej pomocy, my będziemy mogli nadal nieść pomoc innym.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
tomek konieczny
trzymam za was kciuki
Pawec
Powodzenia! Pozdrawiam z kanału agrorenowacje
Karol
Powodzenia😉 pozdrawiam z kanału agrorenowacje 👋
Józef
Łukasz z Tobą możecie wszystko, jesteście super.
Jumbo
Trzymam kciuki! Z kanały agrorenowacje.