Zbiórka Wylecz ciężko chorego Sylwestra - miniaturka zdjęcia

Wylecz ciężko chorego Sylwestra Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wylecz ciężko chorego Sylwestra - zdjęcie główne

Wylecz ciężko chorego Sylwestra

140 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Olimpia Ewa - awatar

Olimpia Ewa

Organizator zbiórki

Fundacja Przyjaciel pod której opieką jest 54 koty prosi o pomoc dla jednego z podopiecznych. Kot Sylwester jest przewlekle chory i zbiera na diagnostykę (wirusy, bakterie, szczegółowa morfologia) oraz indywidualną szczepionkę stworzoną specjalnie pod kątem postawionej diagnozy- szacowany koszt ok 700zł. Sylwuś wymaga także stałego podawania suplementów ( lizyna, beta-glukan) bez których jego stan szybko się pogarsza. Sylwuś jest bardzo wdzięcznym i niesamowicie mądrym kotem bardzo się męczy się ze swoją chorobą i prosi o pomoc w formie finansowej jak i rzeczowej. Kotek wymaga indywidualnej opieki gdyż przy karmieniu jest bity przez inne kocury. Prawdopodobnie stado kocie spisało już go na straty dlatego nie jest dopuszczany do jedzenia.Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia prywatnego za swoją pracę. Naprawiamy to co inni ludzie zepsuli...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    27.06.2017
    27.06.2017

    Jak mógłbym odmówić! 👍😉

140 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Olimpia Ewa - awatar

Olimpia Ewa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Zakrzewska - awatar
Agnieszka Zakrzewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij