Zbiórka Stracili mieszkanie w pożarze - zdjęcie główne

Stracili mieszkanie w pożarze

30 450 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 502 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Sołtys - awatar

Kasia Sołtys

Organizator zbiórki

Aktualizacja 4 marca:

Niestety po dokładniejszej ekspertyzie budowlanej okazało się, że straty są o wiele większe niż początkowo przypuszczano. Nie obejdzie się bez generalnego remontu całego mieszkania. Straty spowodowane są samym pożarem, ale również procesem gaszenia ognia. Przed powrotem rodziny do mieszkania, konieczne jest gruntowne oczyszczenie całego lokum w celu pozbycia się niebezpiecznych dla zdrowia i życia toksyn. Wymaga to zerwania paneli, które uległy zniszczeniu podczas walki z ogniem, kucia wszystkich tynków, sufitów, kafelek, wymiany pieca gazowego w łazience itd. Wszystko to wymaga o wiele większego nakładu finansowego i co za tym idzie podwyższamy poprzeczkę i zwiększamy nasz cel. Staramy się uzyskać pomoc na wszystkie możliwe sposoby. Każda rada, złotówka i wyciągnięta ręka ma ogromne znaczenie. To mogło przydarzyć się każdemu, okażmy trochę empatii i pomóżmy rodzinie stanąć na nogi. DZIĘKUJEMY ZA OGROMNY ODZEW! <3 W dalszym ciągu prosimy o wsparcie.

                                                                ***

3 marca:

W zeszłą niedziele w mieszkaniu naszej przyjaciółki doszło do pożaru. Przyczyną mógł być niedopalek papierosa. Właściciele mieszkania są niepalący. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale straty materialne są na tyle duże, że potrzebne jest nasze wsparcie. W związku z tym, że mieszkanie nie było ubezpieczone, sytuacja jest wyjątkowo ciężka. Niestety spaleniu uległy okna i meble w pokoju dziennym oraz kuchni, a cała reszta mieszkania jest pokryta sadzą. Na ten moment rodzina nie jest w stanie wrócić do domu, dlatego zależy nam na czasie. 

Pieniądze zebrane w zbiórce zostaną wykorzystane na wstawienie nowych okien balkonowych, remont pokoju oraz kuchni, zakup nowych mebli i prace związane z usunięciem wszystkich powstałych szkód. 

Jak niestety wiadomo, życie bywa przewrotne i niejednokrotnie stawia nas w sytuacji, która pozornie wydaje się bez wyjścia. Mam nadzieje, że tym razem wspólnie je znajdziemy. Dlatego w imieniu naszej przyjaciółki i jej rodziców, zwracam się do Was o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę.

Jestem przekonana, że nasza przyjaciółka stanęłaby na głowie, gdyby któraś z nas potrzebowała pomocy, bo zawsze była, kiedy ktoś potrzebował wsparcia, dlatego mocno wierze, że dobro powraca :) 

P.S Jeśli nie jesteś w stanie pomóc, podaj dalej, może następna osoba będzie mogła wspomóc. 

Aktualizacje


 • Kasia Sołtys - awatar

  Kasia Sołtys

  05.03.2020
  05.03.2020

  Aktualizacja 4 marca:

  Niestety po dokładniejszej ekspertyzie budowlanej okazało się, że straty są o wiele większe niż początkowo przypuszczano. Nie obejdzie się bez generalnego remontu całego mieszkania. Straty spowodowane są samym pożarem, ale również procesem gaszenia ognia. Przed powrotem rodziny do mieszkania, konieczne jest gruntowne oczyszczenie całego lokum w celu pozbycia się niebezpiecznych dla zdrowia i życia toksyn. Wymaga to zerwania paneli, które uległy zniszczeniu podczas walki z ogniem, kucia wszystkich tynków, sufitów, kafelek, wymiany pieca gazowego w łazience itd.

  Wszystko to wymaga o wiele większego nakładu finansowego i co za tym idzie podwyższamy poprzeczkę i zwiększamy nasz cel.

  Staramy się uzyskać pomoc na wszystkie możliwe sposoby. Każda rada, złotówka i wyciągnięta ręka ma ogromne znaczenie. To mogło przydarzyć się każdemu, okażmy trochę empatii i pomóżmy rodzinie stanąć na nogi.

  DZIĘKUJEMY ZA OGROMNY ODZEW! <3 W dalszym ciągu prosimy o wsparcie.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2020
  10.03.2020

  🙂🙂

 • Maciej - awatar

  Maciej

  06.03.2020
  06.03.2020

  Wszystkiego dobrego, szybkiego powrotu do domu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.2020
  06.03.2020

  Trzymajcie się dzielnie!

 • AgaVlogs - awatar

  AgaVlogs

  06.03.2020
  06.03.2020

  ❤W grupie SIŁA❤POMAGAJMY

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.2020
  06.03.2020

  Powodzenia życzę, trzymajcie się i nie dajcie się, moim rodzicom też spalił się dom 30.09.2019 wydawało się, że sytuacja jest beznadziejna, ale właśnie dzięki takim stronom jak pomagam. pl, zrzutka czy akcj szlachetna paczka, znaleźli się ludzie, którzy zupełnie bezinteresownie nieśli im pomoc, i dzięki nim właśnie najbliższe święta będą już u siebie

30 450 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 502 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Sołtys - awatar

Kasia Sołtys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 502

Ewa Dulemba - awatar
Ewa Dulemba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja. - awatar
Alicja.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij