Zbiórka Klacz z nogą bez skóry - zdjęcie główne

Klacz z nogą bez skóry

32 873 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 269 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

KOCHANI! DRAMAT!!! (DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Pod bramę Schroniska podjechali dzisiaj zrozpaczeni ludzie, prosząc o pomoc dla zaledwie 10 letnia klaczy, która ma pół nogi oderwanej skóry, zmiażdżone i rozerwane mięśnie. Wezwany lekarz zalecił eutanazję i pojechał sobie zostawiając cierpiącego konia bez żadnej pomocy! Przyjechali błagać o ratunek, sami będąc bezradni i nie mogąc zająć się koniem. Nie wiedząc co robić.

Właśnie w tej chwili klacz jedzie do najlepszej kliniki, gdzie już dziś musi przejść operację ratującą jej życie! A to dopiero początek. Leczenie i rehabilitacja będą trwały miesiącami! Ale nie mogliśmy tak jej zostawić, ma tylko nas!

Wszystko dzieje się dosłownie w tej chwili! Będziemy o wszystkim informować na bieżąco!

BŁAGAMY! POMÓŻCIE NAM JĄ URATOWAĆ!!!

Aktualizacja:

Zakończyła się pierwsza faza operacji. Wycięte martwe mięśnie, rana oczyszczona. Niestety koń trafił do nas o dobę za późno, teraz obumarło już wiele tkanek, obrzęk jest ogromny. Nie poddajemy się, szacowany czas leczenia to 6 miesięcy. Koszty ogromne ale koń wspaniały! Ileż ona ma w sobie woli życia :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko Pegasus - awatar

  Schronisko Pegasus

  30.11.2022
  30.11.2022

  Kochani! Dzięki wam nasza Bronka ma ogromne szanse na przeżycie! Już ponad tydzień utrzymały się szwy, obrzęk mięśnia jest co raz mniejszy. Walczymy oczywiście z wypływami z rany, ma usuniętą dużą część mięśnia, powrót do zdrowia zajmie miesiące . Jednak ma szansę na dobre życie bez bólu! Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 106 789

Komentarze


 • Jola - awatar

  Jola

  26.11.2022
  26.11.2022

  Wierzę, że będzie dobrze. Musi .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2022
  24.11.2022

  Zdrówka dla konika ❤️

 • Alicja - awatar

  Alicja

  24.11.2022
  24.11.2022

  Będzie git mała ❤️

 • Paulina - awatar

  Paulina

  24.11.2022
  24.11.2022

  Więcej nie mam, ale w tej sytuacji każda złotówka się liczy.

 • Katarzyna B. - awatar

  Katarzyna B.

  24.11.2022
  24.11.2022

  💕

32 873 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 269 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 269

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota Konsek - awatar
Dorota Konsek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Pier - awatar
Renata Pier
3
magdalena siuta - awatar
magdalena siuta
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia- walcz piękna - awatar
Natalia- walcz piękna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Granek - awatar
Barbara Granek
50
rychoo - awatar
rychoo
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij