Zbiórka DRAMAT SEZAMKA - walka o życie - miniaturka zdjęcia

DRAMAT SEZAMKA - walka o życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka DRAMAT SEZAMKA - walka o życie - zdjęcie główne

DRAMAT SEZAMKA - walka o życie

3 595 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Malutki Sezamek walczy o życie... Lekarze próbują znaleźć przyczynę jego stanu. 

W dniu dzisiejszym o 8:00 rano, pod skrzydła Fundacji AST trafił 18 tygodniowy szczeniak w typie amstaffa. Od razu został zawieziony do kliniki weterynaryjnej, gdzie rozpoczęliśmy walkę o ustabilizowanie parametrów. Na pewno najbliższe dni nasz nowy podopieczny spędzi w szpitalu, gdzie weterynarze podejmą próby znalezienia przyczyny jego fatalnego stanu, poddadzą diagnostyce i wyciągną na prostą, gdzie nie będziemy się bać o jego życie.

Psiaka nazwaliśmy Sezamek. Jest malutki, waży 6kg, jest bardzo mocno wychudzony, wymiotujący, ma problem ze ślinieniem się, przełykaniem. Ma obniżoną temperaturę, jest odwodniony. W bardzo szybkiej diagnostyce, która była na dziś możliwa, wiemy, że wyniki krwi nie są tragiczne, w jelitach jest stan zapalny, ale może być on wtórny do stanu Sezamka (stan psa pogarsza się od 3 tygodni z dnia na dzień), w RTG widać głównie gaz. Lekarzom nie podoba się wpust do żołądka, więc na jutro jest zaplanowana gastroskopia (w zależności od stanu pacjenta). 

Dzięki klatce tlenowej, płynoterapii, podgrzaniu i podaniu leków, stan Sezamka w drugiej połowie dnia się poprawił. Niunio się wyciszył i zasnął. Widać, że poczuł ulgę, odpuścił stres. Mniej się podduszał. 

Z niepokojem czekamy na każdy telefon z kliniki. Póki co cieszymy się małymi sukcesami. Nawet tym, że spokojnie zaśnie. 

Przed lekarzami jest dużo pracy z Sezamkiem. Głównie dlatego, że przyczyn jego stanu może być dziesiątki. Jest to nieszablonowy przypadek medyczny. Nie mamy tu prostej diagnozy. 

Przed Sezamkiem dużo badań, aby móc cokolwiek potwierdzić bądź wykluczyć. 

Czekamy na lepsze jutro. 

A tymczasem zwracamy się do Was o pomoc i wsparcie na pokrycie kosztów diagnostyki i leczenia tego małego bączka. Wspólnie zafundujmy mu lepszy start. Niech chłopak ma wsparcie w człowieku. 

Potrzebujemy: 

- puszek i karmy suchej Royal Gastrointestinal 

- drybedów, kocyków

- wsparcia na pokrycie kosztów diagnostyki i pobytu w klinice


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2022
  09.11.2022

  Trzymaj się malutki!

 • Madzia i Lola - awatar

  Madzia i Lola

  09.11.2022
  09.11.2022

  Dużo zdrówka piesku! Wspieramy całym serduszkiem 🥰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.2022
  09.11.2022

  Fingers crossed, get well soon puppy!

 • Leo Correa - awatar

  Leo Correa

  09.11.2022
  09.11.2022

  Hope you get better soon :3

3 595 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 95

Magdalena Bociarska - awatar
Magdalena Bociarska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julianna Tomaszko - awatar
Julianna Tomaszko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga - awatar
Olga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda&Maciek - awatar
Magda&Maciek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij