Zbiórka Warsztat dla miłośnika drewna - miniaturka zdjęcia

Warsztat dla miłośnika drewna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Warsztat dla miłośnika drewna - zdjęcie główne

Warsztat dla miłośnika drewna

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Łuczak - awatar

Łukasz Łuczak

Organizator zbiórki

Pewnie niektórym z Was wyda się to egoistyczne. W końcu ludzie mają poważniejsze problemy: problemy ze zdrowiem, długi, brak własnego mieszkania. Zdaję sobie z tego sprawę i zawsze staram się wspierać takie osoby na tyle na ile mogę. Moim marzeniem jest jednak otworzenie własnej firmy. Pracuję od 10 lat w miejscu gdzie człowieka traktuje się gorzej niż robaka. Mój pracodawca odbiera mi powoli wsystko, łącznie z godnością. Od lat jednak moją odskocznią od wszystkiego co złe jest.. drewno. Robię z niego różne rzeczy. Lampy, biurka, notatniki, deski do krojenia. Nie miałem do tej pory śmiałości, żeby nawet pomyśleć o własnej firmie, gdzie to ja jestem sobie szefem. Pięknie byłoby pracować w pozytywnym środowisku, nie myśleć cały czas o tym czy spełniasz wymagania i jak bardzo zostaniesz stłamszony dzisiaj. Pieniądze są jednak w życiu potrzebne, a rachunki trzeba płacić. W tym roku postanowiłem jednak, że coś zmienię. Potrzebuję pieniędzy na zorganizowanie warsztatu z prawdziwego zdarzenia, zarabiając jednak najniższą krajową, płacąc rachunki i żyjąc, jakkolwiek banalnie to brzmi, ciężko to zrobić. Dlatego też chciałbym prosić o pomoc w urzeczywistnieniu mojego marzenia. Miejsce na warsztat już mam. Spółdzielnia mieszkaniowa odstąpiła mi za bezcen jedną z nieużywanych piwnic. Problemem jest jednak wyposażenie. Potrzebuję narzędzi, materiału, a wszystko niestety kosztuje. Jeżeli więc Chciałbyś/Chciałabyś mi pomóc będę ogromnie wdzięczny! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Łuczak - awatar

Łukasz Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij