Zbiórka Urzadzenie do elektrostymulacj - zdjęcie główne

Urzadzenie do elektrostymulacj

10 450 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta Gabrychowicz - awatar

Elżbieta Gabrychowicz

Organizator zbiórki

Jestem mamą Dawida  który urodził się 7 sierpnia  2016 r. z  wieloma wadami genetycznymi. Brak odruchu ssania, niskie napięcie mięśniowe, problemy ortopedyczne - to tylko niektóre problemy.  Synek jest bardzo wiotki, nie siedzi samodzielnie.  Dzięki kosztownej nie refundowanej rehabilitacji udało nam się częściowo odejść od sondy dożołądkowej . Dawid chce siedzieć i mówić ale nie ma na to siły, tylko intensywna rehabilitacja i terapia pcha jego postępy do przodu. Prosimy o pomoc i dziękujemy za nią

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Artur Głuszewski - awatar

  Artur Głuszewski

  18.03.20
  18.03.20

  Licytacja za burgera Burgerownia BUŁA I SPÓŁA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.20
  06.03.20

  Dawid trzymaj sie usciski

 • Michał Suski - awatar

  Michał Suski

  03.03.20
  03.03.20

  Licytacja mata do tanca

 • Robert od Maskotek ;) Zdrowia :) - awatar

  Robert od Maskotek ;) Zdrowia :)

  29.02.20
  29.02.20

  Dużo zdrowia chłopaku ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.02.20
  29.02.20

  Pozdrawiam serdecznie trzymaj sue Dawid

10 450 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta Gabrychowicz - awatar

Elżbieta Gabrychowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 138

Artur Głuszewski - awatar
Artur Głuszewski
100
Licytacja tort - Agnieszka Lisek - awatar
Licytacja tort - Agnieszka Lisek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Polubienia strony kwiaciarni - awatar
Polubienia strony kwiaciarni
32
Cukierki - awatar
Cukierki
60
Michał Suski - awatar
Michał Suski
40
Perfumy - awatar
Perfumy
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
86
Jola Bieńkowska YogiCafe - awatar
Jola Bieńkowska YogiCafe
36
Jarosław - awatar
Jarosław
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij