Zbiórka Pomóż Aronowi dotrzeć do domu! - miniaturka zdjęcia

Pomóż Aronowi dotrzeć do domu! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Aronowi dotrzeć do domu! - zdjęcie główne

Pomóż Aronowi dotrzeć do domu!

675 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

My, wolontariusze z krośnieńskiego przytuliska zwarcamy się do Państwa z ogromną prośbą byście pomogli nam uchronić Aronka przed zimą, chłodem i samotnością.

Aron to około 9-12 letni pies w typie owczarka szkockiego. Trafił do nas w stanie skrajnego zaniedbania. Skółtoniony, z guzami - w pyszczku i pod ogonem. Przeszedł już dwie operację oraz kilka zabiegów. Mimo, że jest psem łagodnym, wesołym i zdrowym przez prawie rok nikt nie zdecydował się adoptować Aronka :(  

W końcu znaleźliśmy miejsce gdzie wspaniała kobieta - Pani Krysia - zajmuje się starszymi psami bez szans na adopcję. Psy mieszkają w domu, mają pełne miski, opiekę, jesli jest potrzeba pilnowanie i podawanie leków. Przede wszystkim jest ciepło, jest miłość, jest troska.

Więcej o Pani Krysi oraz Staruszkowie możecie przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/staruszkowo/

Pomóżcie nam zawieźć Aronka do swojej ostatniej przystani. Od domu pełnego miłości, opieki i troski dzieli go 1220km trasa KROSNO- KRZEWIE MAŁE-KROSNO.

My, wolontariusze nie jesteśmy w stanie sami "tego przeskoczyć" finansowo. Mamy auto, mamy kierowcę brakuje nam tylko finansów :( 

Zależy nam również na czasie ponieważ dnie i noce są coraz chłodniejsze, martwimy się ponieważ Aronek nie jest młodym psem, coraz gorzej znosi niskie temperatury :(

450zl tyle około potrzebujemy na pokonanie odległości. Jeśli będzie nadwyżka pieniędzy i trasa wyniesie mniej złotówek zakupimy dla Aronka karmę czy potrzebne rzeczy do nowego domu.

Prosimy - pomóżcie nam zawieźć Arona do nowego domu by nie musiał odejść samotnie w schroniskowym kojcu!

Aronek - https://www.facebook.com/pg/adopcjekrosno/photos/?tab=album&album_id=738125763013708

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ada sz - awatar

    Ada sz

    12.09.2017
    12.09.2017

    Powodzenia

675 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Beata Kurpiel - awatar
Beata Kurpiel
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
KRZYSZTOF BOGDAŃSKI - awatar
KRZYSZTOF BOGDAŃSKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Totoń-Gierlicka - awatar
Anna Totoń-Gierlicka
30
Niech jedzie już dziś! - awatar
Niech jedzie już dziś!
40
Waldemar Błażejowski - awatar
Waldemar Błażejowski
10
Beata Międlar - awatar
Beata Międlar
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij