Zbiórka Pomóż Aronowi dotrzeć do domu! - miniaturka zdjęcia

Pomóż Aronowi dotrzeć do domu!

Zbiórka Pomóż Aronowi dotrzeć do domu! - zdjęcie główne

Pomóż Aronowi dotrzeć do domu!

675 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

My, wolontariusze z krośnieńskiego przytuliska zwarcamy się do Państwa z ogromną prośbą byście pomogli nam uchronić Aronka przed zimą, chłodem i samotnością.

Aron to około 9-12 letni pies w typie owczarka szkockiego. Trafił do nas w stanie skrajnego zaniedbania. Skółtoniony, z guzami - w pyszczku i pod ogonem. Przeszedł już dwie operację oraz kilka zabiegów. Mimo, że jest psem łagodnym, wesołym i zdrowym przez prawie rok nikt nie zdecydował się adoptować Aronka :(  

W końcu znaleźliśmy miejsce gdzie wspaniała kobieta - Pani Krysia - zajmuje się starszymi psami bez szans na adopcję. Psy mieszkają w domu, mają pełne miski, opiekę, jesli jest potrzeba pilnowanie i podawanie leków. Przede wszystkim jest ciepło, jest miłość, jest troska.

Więcej o Pani Krysi oraz Staruszkowie możecie przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/staruszkowo/

Pomóżcie nam zawieźć Aronka do swojej ostatniej przystani. Od domu pełnego miłości, opieki i troski dzieli go 1220km trasa KROSNO- KRZEWIE MAŁE-KROSNO.

My, wolontariusze nie jesteśmy w stanie sami "tego przeskoczyć" finansowo. Mamy auto, mamy kierowcę brakuje nam tylko finansów :( 

Zależy nam również na czasie ponieważ dnie i noce są coraz chłodniejsze, martwimy się ponieważ Aronek nie jest młodym psem, coraz gorzej znosi niskie temperatury :(

450zl tyle około potrzebujemy na pokonanie odległości. Jeśli będzie nadwyżka pieniędzy i trasa wyniesie mniej złotówek zakupimy dla Aronka karmę czy potrzebne rzeczy do nowego domu.

Prosimy - pomóżcie nam zawieźć Arona do nowego domu by nie musiał odejść samotnie w schroniskowym kojcu!

Aronek - https://www.facebook.com/pg/adopcjekrosno/photos/?tab=album&album_id=738125763013708

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ada sz - awatar

    Ada sz

    12.09.17
    12.09.17

    Powodzenia

675 zł z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Beata Kurpiel - awatar
Beata Kurpiel
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
KRZYSZTOF BOGDAŃSKI - awatar
KRZYSZTOF BOGDAŃSKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Totoń-Gierlicka - awatar
Anna Totoń-Gierlicka
30
Niech jedzie już dziś! - awatar
Niech jedzie już dziś!
40
Waldemar Błażejowski - awatar
Waldemar Błażejowski
10
Beata Międlar - awatar
Beata Międlar
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij