Zbiórka Dronobijka - zdjęcie główne

Dronobijka

402 540 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 170 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo,

Już po raz czwarty ruszamy z naszą zbiórką."Dronobijka", jest krokiem naprzód w naszym długoterminowym zaangażowaniu w pomoc Siłom Zbrojnym Ukrainy.

Jak dobrze wiecie, bezzałogowe statki powietrzne (drony) stały się znaczącym zagrożeniem zarówno dla armii, jak i ludności cywilnej w regionie konfliktu. Nasza akcja ma na celu zgromadzenie środków na zakup specjalistycznego sprzętu do zwalczania i zagłuszania tych urządzeń, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i skuteczności działań obronnych.

Wspólnie z naszymi ukraińskimi partnerami, dokładnie analizujemy potrzeby  i dostosowujemy naszą pomoc do aktualnych wyzwań. Wasze wsparcie pozwoli na zakup i dostarczenie niezbędnego sprzętu, który ma realny wpływ na obniżenie ryzyka i wzrost efektywności obrony.

Razem możemy przyczynić się do budowania bezpieczniejszej przyszłości. Każdy wkład, niezależnie od jego wielkości, ma ogromne znaczenie.

Dziękujemy za Waszą dotychczasową pomoc i prosimy o wsparcie naszego najnowszego przedsięwzięcia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr - awatar

  Piotr

  07.04.2024
  07.04.2024

  Kolejna wpłata. Powodzenia.

 • Łukasz Moc - awatar

  Łukasz Moc

  06.04.2024
  06.04.2024

  Może jakaś aktualizacja?

 • Marcin - awatar

  Marcin

  19.03.2024
  19.03.2024

  Na pohybel ruskim!

 • Pomoc - awatar

  Pomoc

  17.03.2024
  17.03.2024

  Wygramy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2024
  14.03.2024

  🏆

402 540 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 170 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3 170

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Piotrek Mielniczuk - awatar
Piotrek Mielniczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam - awatar
Adam
100
Łukasz Szmit - awatar
Łukasz Szmit
20
diaks - awatar
diaks
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Franz Olesch - awatar
Franz Olesch
70
Marek - awatar
Marek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij