Zbiórka Potrzebna operacja - zdjęcie główne

Potrzebna operacja

145 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Jażdżewska - awatar

Małgorzata Jażdżewska

Organizator zbiórki

Witajcie Kochani. Mam do was ogromną prośbę. Potrzebne są pieniądze na tego uroczego pieska. To pies moich znajomych, młody niespełna 4 letni pies zachorował na zaćme oczu. Jeździli od weterynarza do weterynarza i nikt mu nie chce pomuc mówiąc, że to ryzykowna operacja i kosztowna, która może się udać bądź nie i lepiej by było go uśpić!!! Jak go uspac skoro to członek rodziny? Zdesperowani właściciele szukali dalej i znaleźli klinikę we Wrocławiu która chce się podjąć operacji. Nie podjęcie takiej operacji grozi psu gniciem a wkrótce wyplynieciem siadkowki oczów. Najpierw trzeba zrobić badania. Koszt badania okulistycznego USG to 150zl. Koszt badania ERG ( SPRAWDZENIE SIADKOWKI) to około 450zl. Koszt operacji na jedno oko z wstawieniem sztucznej soczewki to około 3 tys. Na jedno oko więc na oba 6 tys. A jeszcze trzeba doliczyć dojazdy na kontrolę i rehabilitację. Dlatego zwracam się do was z ogromną późną o pomoc dla niego każdy grosz się liczy na uratowanie tego młodego pełnego życia pieska. Z góry dziękuję!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Jażdżewska - awatar

  Małgorzata Jażdżewska

  05.02.2019
  05.02.2019

  On tak pięknie prosi o pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 25 602

145 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Jażdżewska - awatar

Małgorzata Jażdżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
5
Dominika Łukaszewska - awatar
Dominika Łukaszewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Szymlek - awatar
Monika Szymlek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij