Zbiórka Potrzebna operacja - miniaturka zdjęcia

Potrzebna operacja

Zbiórka Potrzebna operacja - zdjęcie główne

Potrzebna operacja

145 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Jażdżewska - awatar

Małgorzata Jażdżewska

Organizator zbiórki

Witajcie Kochani. Mam do was ogromną prośbę. Potrzebne są pieniądze na tego uroczego pieska. To pies moich znajomych, młody niespełna 4 letni pies zachorował na zaćme oczu. Jeździli od weterynarza do weterynarza i nikt mu nie chce pomuc mówiąc, że to ryzykowna operacja i kosztowna, która może się udać bądź nie i lepiej by było go uśpić!!! Jak go uspac skoro to członek rodziny? Zdesperowani właściciele szukali dalej i znaleźli klinikę we Wrocławiu która chce się podjąć operacji. Nie podjęcie takiej operacji grozi psu gniciem a wkrótce wyplynieciem siadkowki oczów. Najpierw trzeba zrobić badania. Koszt badania okulistycznego USG to 150zl. Koszt badania ERG ( SPRAWDZENIE SIADKOWKI) to około 450zl. Koszt operacji na jedno oko z wstawieniem sztucznej soczewki to około 3 tys. Na jedno oko więc na oba 6 tys. A jeszcze trzeba doliczyć dojazdy na kontrolę i rehabilitację. Dlatego zwracam się do was z ogromną późną o pomoc dla niego każdy grosz się liczy na uratowanie tego młodego pełnego życia pieska. Z góry dziękuję!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Jażdżewska - awatar

  Małgorzata Jażdżewska

  05.02.19
  05.02.19

  On tak pięknie prosi o pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 25 602

145 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Jażdżewska - awatar

Małgorzata Jażdżewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
5
Dominika Łukaszewska - awatar
Dominika Łukaszewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Szymlek - awatar
Monika Szymlek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij