Zbiórka Druga szansa dla poranionej Saby - miniaturka zdjęcia

Druga szansa dla poranionej Saby Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Druga szansa dla poranionej Saby - zdjęcie główne

Druga szansa dla poranionej Saby

615 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Saba jest sunią odebraną interwencyjnie przez Inspektorów Fundacji Lubelska Straż Ochrony Zwierząt w połowie października 2017 roku. 

Duże rozległe, bolesne rany, odpadająca skóra, rozszarpane ucho i ogólne wyczerpanie. Mimo tego Saba dzielnie opiekowała się czwórką swoich szczeniąt. Nadal służyła za żywy alarm, szczekając na każdego kto pojawił się na terenie gospodarstwa. Jej właściciel nie udzielił jej pomocy, nie miał takiego zamiaru... nie widział potrzeby... Ciężko sobie wyobrazić ból i cierpienie jakie odczuwa się mając tak rozległe rany, Saba miała także rozerwane ucho. Sądząc po stanie listwy mlecznej, szczenięta nie były jej pierwszym potomstwem. 

Nasi inspektorzy nie mieli wątpliwości, że sukę trzeba natychmiast zabrać do klinik weterynaryjnych. Postanowiliśmy także poszukać domu szczeniętom. 

W Klinikach odbyła się operacja, duża część małżowiny usznej została usunięta, lekarze oczyścili rany. Wkrótce dowiedzieliśmy się o konieczności kolejnej operacji, która odbyła się po kilku dniach. Okazało się, że sunia jest mocno wycieńczona i ma silny stan zapalny. Potrzebne było leczenie, codzienna pielęgnacja ran i stały nadzór lekarzy weterynarii.  Do psa wracała siła.

Nasi wolontariusze i lekarze jak zawsze dali radę. Codziennie zajmują się sunią, która okazała się bardzo sympatycznym, pełnym energii czworonogiem.

Niestety leczenie i opieka nad psem w takim stanie okazała się bardzo kosztowna. Potrzebujemy środków finansowych na dalsze leczenie suni, dobrej jakości karmę oraz opłacenie dwóch operacji, pobytu w szpitalu, badań a także suplementów i maści niezbędnych Sabie.  Sunia zasłużyła na drugą szansę, którą bardzo chcemy jej dać. Przed nami długa droga a to dopiero początek. Na szczęście rany goją się dobrze... Docelowo planujemy znaleźć jej nowy dom tak aby poznała inne, lepsze życie. Musi zostać także wysterylizowana!

Bardzo prosimy o wsparcie, każda złotówka jest bardzo cenna! 

Do zapłacenia mamy faktury za zabiegi, leki, karmę, oraz pobyt psa w lecznicy. 

Sami nie damy rady  :(

Saba to bardzo mądry, kochany i wdzięczny pies -  zasługuje na nowe życie.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt

www.lsoz.org

email: [email protected]

Możesz także przekazać 1% swojego podatku, wspierając działania na rzecz pomocy zwierzętom KRS 0000343426


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
615 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz - awatar
Łukasz
30
Monika - awatar
Monika
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona - awatar
Iwona
10
Darren - awatar
Darren
100
Ewelina - awatar
Ewelina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij