Zbiórka Nie mogę przegrać tej WALKI !!! - zdjęcie główne

Nie mogę przegrać tej WALKI !!!

32 764 zł  z 390 000 zł (Cel)
Wpłaciły 224 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Stopka - awatar

Danuta Stopka

Organizator zbiórki


Proszę Was o pomoc finansową na leczenie raka wewnątrzwątrobowych przewodów żółciowych w klinice w Szwajcarii i częściowo polskiej, współpracującej z nią. Całkowita, prognozowana kwota około rocznego leczenia to ponad 550 tysięcy złotych. Jest to dla mnie niesamowicie stresujące, ponieważ nigdy nie przypuszczałam, że będę zmuszona prosić o taką pomoc. Mam wspaniałą Rodzinę, ale nawet z jej pomocą nie jesteśmy w stanie samodzielnie "stworzyć" takiej kwoty. Nie urodziliśmy się wraz z mężem "bogato" i to zawsze my byliśmy opoką dla innych.

                                                    Chcę żyć i nadal pomagać innym!

Mam 55 lat i jestem osobą, która zawsze żyła i żyje tak, by inni byli z niej zadowoleni.

Zawsze inspirowały mnie do działania słowa pięknej piosenki: " Życie nie po to tylko jest, by brać...."
Decyzję o miejscu i sposobie leczenia podjęłam po informacji od lekarza, który  konsultował wyniki moich badań (drogich i zrobionych prywatnie niestety) ze specjalistami klinikami zachodnimi. ODWAŻYŁ się uczciwie powiedzieć mi, jakie mam szanse na wyleczenie u nas – ŻADNE!!. Z  tego też względu nie mogę ujawnić jego danych publicznie. Prawda jest taka, że za pół roku to mogę mieć już tylko cień nadziei na wyleczenie, a ewentualne Wasze wsparcie finansowe będzie jedynie wsparciem duchowym.

Niczego nie zaniedbałam. Wykrywano i leczono u mnie  schorzenia gastryczne prawie pół roku. Robili to gastroenterolodzy - śmiem teraz twierdzić, że na odczepne lub "proceduralnie". Wykryto zapalenie jelita grubego, błon: dwunastnicy i żołądka  z zaawansowaną metaplazją ( komórki nabłonka żołądka zmienione w komórki nabłonka jelita) - według starej kwalifikacji (stan przednowotworowy) a to już krok do poziomu wyższego "dysplazja" i nowotwór.

Tak wyglądałam "podobno zdrowa" po tym leczeniu:

Wizyta u innego gastroenterologa "zapaliła mi czerwoną lampkę". Krytyka jakości wykonanych wcześniej badań, podejrzenie choroby autoimmunologicznej, włączenie białka do codziennej diety i nadal brak sugestii co do wykonania dalszych, szczegółowych badań zmusiły mnie do wykonania badania typu PET i to był początek mojego DRAMATU.
Teraz podjęto decyzję o leczeniu chemią celowaną (skierowana na komórki rakowe). Inny sposób leczenia: tradycyjnie usunięcie chirurgiczne i tradycyjna chemia może mnie " zabić na wejściu". Moja obecna waga to niewiele ponad 40 kg. Badanie DNA ma dać odpowiedź na  podejrzenie, że wbrew opiniom wielu naszych onkologów (nie wszystkich oczywiście) przyczyną jest autoagresja). Jeśli da potwierdzenie tych przypuszczeń podejmą się jego naprawy. Istnieje bowiem obawa, że w moim przypadku może to być autoagresja dziedziczona (kilka zachorowań na nowotwory rodzinie, w tym: dwunastnicy, jelita grubego, szpiczaka mnogiego i raka płuc prawdopodobnie przerzutowego). Niezbędne jest więc szybkie działanie, bo za chwilę może się okazać, że nastąpią rzuty (inne typy raka) na narządy pozostające nadal w stanie zapalnym.

Danuta Stopka

e-meil: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Danuta Stopka - awatar

  Danuta Stopka

  24.02.18
  24.02.18

  Kochani informuję Wszystkich, którzy wspomagają mnie w pozyskaniu środków na leczenie (lub chcą to zrobić), że jestem już od wczoraj podopieczną fundacji, która posiada status OPP. Można już przekazywać 1% podatku. W formularzu PIT wpisuje się numer: KRS 0000338389 W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podać: 11503 - Grupa OPP - Stopka Danuta Zbiórka na www.pomagam.pl/ds trwa nadal, ponieważ uzyskane środki z podatków przekazywane są fundacjom w miesiącach sierpień-wrzesień. Wtedy dopiero zasilają subkonta podopiecznych (istnieją faktycznie). Gorąco proszę o udostępnianie mojej prośby i z góry BARDZO DZIĘKUJĘ.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.18
  17.03.18

  Zdrówka życzymy

 • Zespół z Piotrkowa Tryb. - awatar

  Zespół z Piotrkowa Tryb.

  08.03.18
  08.03.18

  Życzymy zdrowia.

  • Danuta Stopka - awatar

   Danuta Stopka - Organizator zbiórki

   12.03.18
   12.03.18

   Dziękuję i mam nadzieję, że to życzenie przełoży się na stan faktyczny. W czwartek odebrałam wynik z urologii i to naprawdę trzeba być "wybrańcem". Rozpoznanie: HEMOGLOBINURIA. Nie wiem, czy mieliście taki przypadek, bo my nie. Nawet nie wiedziałyśmy, co to za "cudna choroba". Teraz masa badań, bo nie wiadomo jaki to typ. Zastanawiam się czasami, ile to moje "wielkie ciało" jest jeszcze w stanie wytrzymać.

 • koleżanka z mzoon - awatar

  koleżanka z mzoon

  08.03.18
  08.03.18

  Zdrowia, zdrowia i wiary w zwycięstwo ...

  • Danuta Stopka - awatar

   Danuta Stopka - Organizator zbiórki

   12.03.18
   12.03.18

   Dziękuję i cały czas wierzę, ale naprawdę "opadają mi już ręce i inne części..." Czytając teraz o tej Hemoglobinurii, to jej pierwsze objawy wystąpiły dobre 6 lat wstecz. Lekarze traktowali je jednak najdelikatniej rzecz ujmując jako błahe.

 • koleżanki z LO - awatar

  koleżanki z LO

  07.03.18
  07.03.18

  Danusiu jesteśmy z Tobą i życzymy pełnego wyzdrowienia. Będzie dobrze. Buziaki.

  • Danuta Stopka - awatar

   Danuta Stopka - Organizator zbiórki

   12.03.18
   12.03.18

   Kobietki Kochane napiszcie chociaż z którego? Po tylu latach "niebytu" w zawodzie i braku kontaktów prawdopodobnie z wieloma z Was naprawdę wzruszyłam się bardzo !!!

 • Gosia Stępień - awatar

  Gosia Stępień

  28.02.18
  28.02.18

  Trzymam kciuki! Ściskam i pozdrawiam Gosia

  • Danuta Stopka - awatar

   Danuta Stopka - Organizator zbiórki

   28.02.18
   28.02.18

   Dziękuję Bardzo. Z tym "ściskaniem" to teraz trzeba delikatnie, bo nie bardzo jest już co (kogo) ściskać.

32 764 zł  z 390 000 zł (Cel)
Wpłaciły 224 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Stopka - awatar

Danuta Stopka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 224

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
krzych - awatar
krzych
20
Kazik - awatar
Kazik
100
Romuald Szczepański - awatar
Romuald Szczepański
100
Lucyna S. - awatar
Lucyna S.
100
B i R Koperek - awatar
B i R Koperek
100
Edyta - awatar
Edyta
100
Basia - awatar
Basia
100
Janina - awatar
Janina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij