Zbiórka Mike - zerwane więzadło - zdjęcie główne

Mike - zerwane więzadło

300 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elwira Zabłocka - awatar

Elwira Zabłocka

Organizator zbiórki

Taki zwykły, szarobury psiak, jeden z ok. 120 przebywających w Schronisku dla Zwierząt w Sokółce. Mało kto przytrzyma się przy jego kojcu, bo są inne, bardziej wylewne, ładniejsze, weselsze, ale stali wolontariusze wiedzą, że nie wygląd się liczy. Dla nich liczy się każde psie serce, to dzięki nim Mike wychodzi codziennie na spacer, daje sie pogłaskać, ma namiastkę prawdziwego domu...

Mike, który w schronisku spędził ponad 5 lat (tyle czasu prowadzi je Fundacja Pomocy Zwierzętom Vita Canis) teraz pilnie potrzebuje operacji, ponieważ zerwał więzadło w łapie.  

Wiecie zapewne, że Schronisko dla Zwierząt to nie tylko kojce i zwierzęta....to psy i koty, którym staramy się stworzyć komfortowe warunki do życia (nie zastąpi to jednak prawdziwego domu), czasami to opieka 24 h na dobę, zwłaszcza jeśli któreś jest chore czy na butelce...dajemy z siebie 110%, ale bardzo potrzebujemy też Waszej pomocy...

Za każdą złotówkę dziękujemy z całego serca <3 Jesteście Wielcy

A Mike można odwiedzić w schronisku codziennie między 10-14 :) Zapraszamy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    18.10.2019
    18.10.2019

    Izuniu i Piotrze wszystkiego najlepszego z okazji Waszego ślubu, dziękuję Wam że z tej okazji postanowiliście pomóc zwierzakom z naszego schroniska <3 Wasza nowa rodzina powiekszyła się o pokaźne stadko psów i kotów :)

300 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elwira Zabłocka - awatar

Elwira Zabłocka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elżbieta - awatar
Elżbieta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elzbieta - awatar
Elzbieta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij