Więc może zacznę od poczatku
Jak się urodziłam moi rodzice biologiczni zrzekli się praw rodzicielskich. Miałam wtedy rok czasu. W raz z rodzeństwem trafiłam do domu dziecka gdzie nas rozdzielili. W wieku 6 lat zaadoptowali mnie rodzice adopcyjni którzy nie mogli mniec własnych dzieci. Rodzice zostali poinformowani że mogę nigdy nie mówić że biorą mnie na własną odpowiedzialność. Miałam problemy z mową. Miałam rok opóźnienia rozwoju. Silna wola rodziców sprawiła że zaczęłam mówić. Chodziłam do normalnej szkoły. Później poszłam do specjalnego ośrodka szkolno wychowawczego z Internatem. Edukację szkolną zakończyłam na szkołę zawodowej o kierunku kucharz małej gastronomii.
W wieku 18 lat chciałam się usamodzielnić. Dostałam mieszkanie od miasta opłakanym w stanie. Stare budownictwo. Poznałam wtedy mojego pierwszego faceta. Zamieszkaliśmy ze sobą bardzo szybko. Musiałam szybko dorosnąć że względu na to że sama za 9 miesiący miałam przywitać na świecie swojego synka. Rodzinne szczęście długo nie trwało. Partner gdy dowiedział że jestem w ciąży zaczął nadużywać alkoholu,przemocy i nadużywał narkotyków. Bałam się o swoje zdrowie a przede wszystkim nie narodzonego synka.
Niestety nie mogłam wrócić do rodzinnego domu że względu na to że miałam długi około 40 tysięcy. Trafiłam do Domu Samotnej Matki. Niestety pobytu dobrze nie wspominam. Przemoc psychiczna ale dziecku niczego nie brakowało. Między czasie wraz z pomocą dyrektora ośrodka napisaliśmy wniosek o umorzenie długów. Trwało ponad do dwa lata ale się udało więc mogłam bez żadnych przeszkód wrócić do domu rodzinnego.
Zaczęłam chorować. Byłam na oddziale laryngologi i neurologii. Lekarze dlugo się zastanawiali co mi jest. Okazało się że mam problem z kręgosłupem z odcinkiem szyjnym. Nie długo zaczynam rehabilitacje. Cały czas jestem pod opieką neurologa i ortopedy. Między czasie gdy mój syn poszedł do przedszkola zaczął mniec problemy w zachowaniu. Zaczęłam go diagnozować. Jak się dało do chodziłam z synem prywatnie do lekarzy. Okazało się że syn ma afazje zaburzenia mowy i zachowania. Pod tym względem jesteśmy cały diagnozowani. Aktualnie czekamy na wyznaczenie daty na komisję lekarską o niepełnosprawności syna. Syn często choruje między innymi na przeziębienia. Czekamy też na wyznaczenie zabiegu usunięcia migdałów. Syn jest cały czas pod opieką neurologa, psychiatry i poradni psychologiczno-pedagogicznej. Syn ma przyznane alimenty z funduszu alimentacyjnego 700 zł. Syna jeszcze będę diagnozować pod kątem alergicznym.
Mieszkamy domu po rodzicach gdzie dom wymaga sporego remontu na którego mnie nie zdać. Najbardziej zależy mi na tym aby była bieżącą wodą i centralne ogrzewanie.
Gmina niestety nie może pomóc. Liczę na dobre serce państwa. Będziemy bardzo wdzięczni o każdą 1
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: