Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Jestem właścicielem 2-letniego samojeda. Niestety uciekł nam z podwórka i został potrącony przez samochód... Pieniądze potrzebne nam są na operacje i utrzymanie mu życia w dobrych warunkach. Będę bardzo wdzięczny za każdy wpłacony grosz. z góry wszystkim dziękuję❤️.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!