Zbiórka Na leczenie i rehabilitację Gabi - miniaturka zdjęcia

Na leczenie i rehabilitację Gabi

Zbiórka Na leczenie i rehabilitację Gabi - zdjęcie główne

Na leczenie i rehabilitację Gabi

771 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Alicja Drzewiecka - awatar

Alicja Drzewiecka

Organizator zbiórki

Kochani!

Jak wiecie wiadomość po porodzie była dla nas wielkim szokiem. 

Gabrysia urodziła się z Zespołem Downa, co z tym się wiąże upośledzeniem umysłowo-ruchowym, wrodzoną niedoczynnością tarczycy a także z bardzo poważną wadą serca przedsionkowo-komorową z jedną zastawką i niedomykalnością II stopnia. 

Aby Gabrysia mogła funkcjonować jak każde dziecko potrzeba bardzo intensywnej rehabilitacji co wiąże się z ogromnymi kosztami m.in.

-stała rehabilitacja ruchowa

- terapie logopedyczne

- leki

- pomoce edukacyjne

- turnusy rehabilitacyjne.

Jeżeli chcesz wspomóc leczenie naszej córeczki, wpłać symboliczną kwotę.

Wasza pomoc jest niezastąpiona!!!

Z góry dziekujemy!!!❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anita P - awatar

    Anita P

    16.05.19
    16.05.19

    Maleństwo Kochane 😘

771 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Alicja Drzewiecka - awatar

Alicja Drzewiecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Ł. - awatar
Piotr Ł.
100
Martyna L. - awatar
Martyna L.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina Be - awatar
Karolina Be
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dawid.B - awatar
Dawid.B
50
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij