Zbiórka Pomóżmy Alankowi i jego mamie - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Alankowi i jego mamie

Zbiórka Pomóżmy Alankowi i jego mamie - zdjęcie główne

Pomóżmy Alankowi i jego mamie

606 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Buśko-Jakubowska - awatar

Aleksandra Buśko-Jakubowska

Organizator zbiórki

 Jesteśmy Radą Rodziców  działającą na terenie SOSW nr 6 dla Dzieci Niewidomych i Słabo widzących w Łodzi. Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Alanka i jego mamy którzy znaleźli się w bardzo ciężkiej i trudnej sytuacji. Alanek jest uczniem 6 kl szkoły podstawowej w placówce SOSW nr 6. Choruje na zanik nerwu wzrokowego, uogólnione napady padaczki,zaburzenia odporności komórkowej,astmę oskrzelową atopową,niedoczynność tarczycy. Chłopiec ostatni raz był w szkole we wrześniu tego roku, zgłaszał osłabienie siły mięśni kończyn dolnych oraz wzmożoną męczliwość i senność. Pogłębiono diagnostykę która wykazała chorobę metaboliczną (podwyższenie stężenia amoniaku). postępującą z niedowładem czterokończynowym. na chwilę obecną chłopiec nie wstaje z łózka, doszły ataki mięśniowe po których chłopiec cierpi z bólu. Mama Alana Pani Katarzyna sama wychowuje Chłopca, mąż i tata Alana zmarł. Mama nie odchodzi od jego łóżka i robi co w jej mocy aby jak najszybciej pomóc synkowi. Sama jest kobietą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, choruje na serce,cukrzycę, i ma chory kręgosłup. Na dzień dzisiejszy kobiecie odmówiono pomocy w MOPS, jak również nie odpisuje żadna fundacja z którymi się kontaktujemy. Wiemy, że wymaga to czasu i cierpliwości.  Koszty leczenia wyjazdów na badania w Warszawie oraz rehabilitacji oraz konsultacji wielospecjalistycznej chłopca są bardzo duże. Udało nam się zorganizować zbiórkę żywności, środków chemicznych, węgiel, drzewo. Udało się dzięki jednemu z darczyńców pomóc w zakupie łóżka rehabilitacyjnego. Chłopcu i jego mamie potrzebny jest podnośnik jezdny, wannowy, wanna, pampersy,winda platforma aby mogli dostać się do mieszkania bez dźwigania chłopca a przede wszystkim rehabilitacja w domu która jest niezbędna aby chłopiec nie został w łóżku na zawsze. Choć to kropla w morzu potrzeb to każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas na wagę złota. Bardzo dziękujemy w imieniu swoim, mamy Alanka i całej naszej społeczności szkolnej. Z poważaniem Rada Rodziców SOSW nr 6 Łódź.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
606 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać teraz
 
Aleksandra Buśko-Jakubowska - awatar

Aleksandra Buśko-Jakubowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Agnieszka Gajdka - awatar
Agnieszka Gajdka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MonM - awatar
MonM
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij