Zbiórka Pomóżmy Alankowi i jego mamie - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Alankowi i jego mamie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Alankowi i jego mamie - zdjęcie główne

Pomóżmy Alankowi i jego mamie

606 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Buśko-Jakubowska - awatar

Aleksandra Buśko-Jakubowska

Organizator zbiórki

 Jesteśmy Radą Rodziców  działającą na terenie SOSW nr 6 dla Dzieci Niewidomych i Słabo widzących w Łodzi. Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Alanka i jego mamy którzy znaleźli się w bardzo ciężkiej i trudnej sytuacji. Alanek jest uczniem 6 kl szkoły podstawowej w placówce SOSW nr 6. Choruje na zanik nerwu wzrokowego, uogólnione napady padaczki,zaburzenia odporności komórkowej,astmę oskrzelową atopową,niedoczynność tarczycy. Chłopiec ostatni raz był w szkole we wrześniu tego roku, zgłaszał osłabienie siły mięśni kończyn dolnych oraz wzmożoną męczliwość i senność. Pogłębiono diagnostykę która wykazała chorobę metaboliczną (podwyższenie stężenia amoniaku). postępującą z niedowładem czterokończynowym. na chwilę obecną chłopiec nie wstaje z łózka, doszły ataki mięśniowe po których chłopiec cierpi z bólu. Mama Alana Pani Katarzyna sama wychowuje Chłopca, mąż i tata Alana zmarł. Mama nie odchodzi od jego łóżka i robi co w jej mocy aby jak najszybciej pomóc synkowi. Sama jest kobietą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, choruje na serce,cukrzycę, i ma chory kręgosłup. Na dzień dzisiejszy kobiecie odmówiono pomocy w MOPS, jak również nie odpisuje żadna fundacja z którymi się kontaktujemy. Wiemy, że wymaga to czasu i cierpliwości.  Koszty leczenia wyjazdów na badania w Warszawie oraz rehabilitacji oraz konsultacji wielospecjalistycznej chłopca są bardzo duże. Udało nam się zorganizować zbiórkę żywności, środków chemicznych, węgiel, drzewo. Udało się dzięki jednemu z darczyńców pomóc w zakupie łóżka rehabilitacyjnego. Chłopcu i jego mamie potrzebny jest podnośnik jezdny, wannowy, wanna, pampersy,winda platforma aby mogli dostać się do mieszkania bez dźwigania chłopca a przede wszystkim rehabilitacja w domu która jest niezbędna aby chłopiec nie został w łóżku na zawsze. Choć to kropla w morzu potrzeb to każda nawet najmniejsza pomoc jest dla nas na wagę złota. Bardzo dziękujemy w imieniu swoim, mamy Alanka i całej naszej społeczności szkolnej. Z poważaniem Rada Rodziców SOSW nr 6 Łódź.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
606 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Buśko-Jakubowska - awatar

Aleksandra Buśko-Jakubowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Agnieszka Gajdka - awatar
Agnieszka Gajdka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
MonM - awatar
MonM
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij