Zbiórka Ocalenie psa Rudolfa. - zdjęcie główne

Ocalenie psa Rudolfa.

51 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga ER - awatar

Aga ER

Organizator zbiórki

Rudolf... talk go nazwałam. Nie znam jego historii, ale nie mogę przejść obojętnie obok bezdomnego psiaka, który nikogo nie obchodzi. Nie wiem czy zaznał w życiu jakiegokolwiek ciepła, dobra, radości. Czy często był głodny? To co wiem na pewno, to że chłopak potrzebuje pomocy.

Od czasu kiedy go spotkałam obdzwaniam wszystkie możliwe fundacje, prosząc je o pomoc dla bezdomnego psa. Nikt nie pomaga, nikt nie chce się zaangażować. 

Probuję wszelkimi możliwymi sposobami, zrobić wszystko, aby Rudolf, stał się nie tylko bezimienny, ale także aby przestał być niczyj i przestał być bezdomny.

Koszt miesiąca w hoteliku to ok 500 zł, Kwota ze zbiórki to 4 miesiące takiego pobytu, jesli nie będzie dodatkowych kosztów typu weterynarz, transport etc.

Każda złotówka zostanie wykorzystana na pomoc dla Rudolfa. Jeśli zaś uda mi się znaleźć dla nie DT lub (marzę o tym) stały, niewykorzystane pieniądze zostaną przekazane fundacji Rasowy Kundel.

Nie działam w żadnej organizacji ani fundacji, jestem po prostu człowiekiem, jakkolwiek to brzmi gdy się widzi ogrom nieszczęścia wyrządzony braciom mniejszym,  przypadkowym przechodniem, który zauważył Rudolfa i chce go ocalić

Poniżej nasza wspólna, krótka historia... mam nadzieje, że z happy endem.

https://www.facebook.com/events/190439655090321/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sandra - awatar

    Sandra

    21.04.2018
    21.04.2018

    Powodzenia! Szacunek za chęć pomocy

51 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga ER - awatar

Aga ER

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Sandra - awatar
Sandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij