Zbiórka Szansa na normalną przyszłość - miniaturka zdjęcia

Szansa na normalną przyszłość Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Szansa na normalną przyszłość - zdjęcie główne

Szansa na normalną przyszłość

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Piskorski - awatar

Adrian Piskorski

Organizator zbiórki

Witam Serdecznie każdego kto to czyta, 

Chciałbym pomóc mojemu serdecznemu znajomemu którego znam praktycznie od zawsze, dlatego wiem że nigdy nie poprosiłby nikogo o pomoc. Grzesiek zmaga się z bardzo ciężką sytuacją materialną, która nawarstwia się już prawie 10 lat,

Chciałbym dać mu szansę na to żeby zaczął żyć swoją przyszłością a nie tylko pracowania na zadłużenia w które popadł będąc jeszcze dzieckiem poprzez decyzje jego rodziny.

Otóż Grzesiek jest bardzo szczerym, uczciwym i pracowitym chłopakiem, który już od wieku nastoletniego (gdy miał 14 lat poszedł do pracy) musiał pracować aby wspomóc swoją rodzinę, pomimo tego że teraz już jest osobą dorosłą, ma 21 lat, nadal zmaga się z długami które pojawiły się w jego rodzinie kilka ładnych lat temu i nic nie wskazuję na to żeby coś się zmieniło, a wszystko zaczęło się od sprawy sądowej (miał wtedy 16 lat) w której został uznany za osobę która również musi spłacić dług mieszkaniowy który pojawił się w przeciągu kilku lat od śmierci jego babci. Późniejsze rozprawy na które sam jeździł (reszta rodziny się nie poczuwała z tego co mi mówił) 

Mama Grześka niestety samotnie wychowywała jego, jak i jego braci, pomimo tego nigdy nie stroniła od alkoholu, przez co zawsze miała problem z zatrudnieniem i od tego zaczęły się kłopoty, pożyczki, wizyty akwizytorów w mieszkaniu z którego mieli zostać wyrzuceni, eksmisja oraz prawie 80tysięcy złotych które wraz z braćmi musi oddać, choć na jego niekorzyść zostało zasądzone prawie 19tysięcy złotych. Kiedyś mi powiedział że jedyne co odziedziczy po rodzinie to długi i wieczne nękanie pożyczkodawców, że nigdy nie będzie mógł spełnić swoich marzeń bo najzwyczajniej nigdy na nic go nie będzie stać.

Jest osobą która nigdy o pomoc nie prosi a sama zawsze dawała od siebie ile tylko mogła, skrywając w sobie większość tego co było negatywne, dlatego też postanowiłem zrobić mu niespodziankę i wraz z jego bratem pokazać że nie zostanie z tym wszystkim sam, że są na Świecie ludzie którzy go zrozumieją i wesprą a nie będą szydzili ze względu na jego sytuację materialną.

Liczę na to że trafią tu osoby które będą wyrozumiałe i w stanie mu pomóc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Piskorski - awatar

Adrian Piskorski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij