Zbiórka Nowe życie Boberka - zdjęcie główne

Nowe życie Boberka

1 215 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bernadeta Chwazik - awatar

Bernadeta Chwazik

Organizator zbiórki

Kochani. Pieniądze zbieramy dla Boberka, którego piekło skończyło się 15 czerwca tego roku. Po ośmiu latach 2 kg łańcuch ostatecznie spadł z szyi 5 kg pieska.
Celem naszej zbiórki jest przygotowanie Boberka do adopcji. Zaczynając od tak prostych rzeczy jak odrobaczenie zewnętrzne i wewnętrzne, następnie komplet szczepień, badania krwi, usg, oraz kastracja.
Opłacić Boberkowi musimy hotelik, a mc koszt to 300 zł.
Oczywiście rozgłaszamy Psiaka i szukamy dla niego najcudowniejszych opiekunów na świecie. Ktoś będzie miał przyjemność wynagrodzenia dotychczasowego życia Boberkowi.
Razem z tym maluchem spotkaliśmy dużo Aniołów na swojej drodze. Sama organizacja transportu, odebranie Boberka. Wdzięczności nie umiemy ubrać słowami.
Uśmiech psa w łóżku jest nagrodą dla nas wszystkich! Lęk w oczach zastąpiony ciekawością. To jest TO!
Na FB zapraszamy na wydarzenie "Nowe życie Boberka" gdzie będziemy umieszczać wszystkie nowe informacje (o wydawaniu zebranych pieniędzy też).
Pamiętajcie. najmniejsza nawet wpłata pomaga nam pomagać.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 215 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bernadeta Chwazik - awatar

Bernadeta Chwazik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tomek - awatar
Tomek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
125
MKMK - awatar
MKMK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Janusz - awatar
Janusz
50
Iwona - awatar
Iwona
34
Beata Borowiecka Pietrzak - awatar
Beata Borowiecka Pietrzak
20
dorkarr - awatar
dorkarr
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij