Zbiórka Porzucone szczeniaki w rowie - miniaturka zdjęcia

Porzucone szczeniaki w rowie

Zbiórka Porzucone szczeniaki w rowie - zdjęcie główne

Porzucone szczeniaki w rowie

1 120 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 

Czy to się kiedyś skończy?!

Pytanie raczej retoryczne. Człowieku, Ty, który wyrzuciłeś te szczenięta na mróz, głód i poniewierkę pod betonowy mostek! Spójrz w oczy tym psim dzieciom! Może masz własne dzieci. Może tulisz je do snu, dbasz o nie, karmisz, kochasz. Czy je też wyrzuciłbyś z domu bez wyrzutów sumienia? Czy po tym mógłbyś spokojnie jeść, spać, żyć? Kto Cię wie. Może byś mógł...

Zdjęcie opisu zbiórki Porzucone szczeniaki w rowie

Brat z siostrą

Dwa około 3 miesięczne szczeniaki - brat z siostrą zostały znalezione w mroźny lutowy wieczór przez kobietę mieszkającą w pobliskiej wsi. Pani zwróciła się o pomoc do lokalnej organizacji prozwierzęcej. Przyjechały wolontariuszki, zostawiły maluchom jedną puszkę, poleciły pani kontakt z gminą i spokojnie odjechały (nam nie mieści się to w głowie!). Pani skontaktowała się z gminą, która, jak to zwykle bywa z polskimi gminami, odesłała ją na Berdyczów czyli DONIKĄD.

Maluchy nadal koczowały w tym samym miejscu o głodzie i chłodzie pod betonowym mostkiem w sąsiedztwie potłuczonych butelek. Ktoś polecił pani kontakt z nami. Zadzwoniła. Przejęliśmy się losem porzuconych szczeniaków i w ciągu paru godzin udało nam się zorganizować miejsce dla maluchów w warszawskiej lecznicy. Miła pani przewiozła dzieciaki do lecznicy. Przejęliśmy nad nimi opiekę. Latika i Latino znajdują się obecnie w lecznicy w Warszawie. Zostały odpchlone, odrobaczone, czekają na szczepienie. 

Zdjęcie opisu zbiórki Porzucone szczeniaki w rowie

Pomóżcie szczeniakom!

Potrzebujemy wsparcia finansowego na utrzymanie dzieciaków w lecznicy.
Doba pobytu dwójki maluchów to koszt 30 zł. Pomóżcie!

Zdjęcie opisu zbiórki Porzucone szczeniaki w rowie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  28.02.16
  28.02.16

  Rośnijcie zdrowo, maluszki:)

 • Magda - awatar

  Magda

  23.02.16
  23.02.16

  Trzymam kciuki Malenstwa !!!

1 120 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 35

joanna - awatar
joanna
10
Hanna - awatar
Hanna
70
Katarzyna - awatar
Katarzyna
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Barbara - awatar
Barbara
20
Joanna - awatar
Joanna
100
Aneta - awatar
Aneta
30
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Marlena - awatar
Marlena
30
Maria - awatar
Maria
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij