Zbiórka ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki - miniaturka zdjęcia

ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki

Zbiórka ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki - zdjęcie główne

ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki

160 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Monika Szymlek - awatar

Monika Szymlek

Organizator zbiórki

Akira to jeden z 9 kotków i 4 psów w naszej stajni. Wszystkie te zwierzaczki z naszymi konikami tworzą zgrane stadko. Opiekę weterynaryjną nad kotami i psami sprawuje właścicielka stajni a zwierzaki te oczywiscie zostały po podrzucane systematycznie na stajnie.  Zwierzaczki są zadbane i niczego im nie brakuje ale.... Niestety wydarzył się straszny wypadek z udziałem Akir w wyniku którego kot miał roztrzaskaną  tylnią łapkę. Dokładnie nie wiemy co się stało ale biedactwo musiało bardzo cierpieć. Diagnoza amputacja kończyny . Koszty operacji i dalszych zabiegów ok 1000 zł. Właścicielka stajni sama pokrywa koszty jego leczenia operacji oraz specjalnej diety . Okazało się że nerki przestały prawidłowo funkcjonować i kotek ma podawane kroplówki co drugi dzień koszt jednej 30 zł potrzebuje specjalnej weterynaryjnej diety która również jest kosztowna .

Wyniki są złe ale Akira  walczy bo bardzo chce żyć. Mamy zamówiony lek Azydol sprowadzany z zagranicy koszt ok 450 zł. Są to ogromne koszty ale on bardzo chce żyć dlatego zwracam się do Was kochani w imieniu właścicielki stajni o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia oraz opieki weterynaryjnej. Dla jednej osoby to duże obciążenie i to przy takiej ilości zwierząt ale wiem że razem możemy pomóc  Akirze który pragnie żyć i osobie która go przygarnęła i o niego dba . Razem wierze że wyleczymy Akire❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Monika Szymlek - awatar

Monika Szymlek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nataliia Fadieieva - awatar
Nataliia Fadieieva
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij