Zbiórka ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki - miniaturka zdjęcia

ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki - zdjęcie główne

ŻYCIE DLA AKIRY kotka bez łapki

160 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Szymlek - awatar

Monika Szymlek

Organizator zbiórki

Akira to jeden z 9 kotków i 4 psów w naszej stajni. Wszystkie te zwierzaczki z naszymi konikami tworzą zgrane stadko. Opiekę weterynaryjną nad kotami i psami sprawuje właścicielka stajni a zwierzaki te oczywiscie zostały po podrzucane systematycznie na stajnie.  Zwierzaczki są zadbane i niczego im nie brakuje ale.... Niestety wydarzył się straszny wypadek z udziałem Akir w wyniku którego kot miał roztrzaskaną  tylnią łapkę. Dokładnie nie wiemy co się stało ale biedactwo musiało bardzo cierpieć. Diagnoza amputacja kończyny . Koszty operacji i dalszych zabiegów ok 1000 zł. Właścicielka stajni sama pokrywa koszty jego leczenia operacji oraz specjalnej diety . Okazało się że nerki przestały prawidłowo funkcjonować i kotek ma podawane kroplówki co drugi dzień koszt jednej 30 zł potrzebuje specjalnej weterynaryjnej diety która również jest kosztowna .

Wyniki są złe ale Akira  walczy bo bardzo chce żyć. Mamy zamówiony lek Azydol sprowadzany z zagranicy koszt ok 450 zł. Są to ogromne koszty ale on bardzo chce żyć dlatego zwracam się do Was kochani w imieniu właścicielki stajni o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia oraz opieki weterynaryjnej. Dla jednej osoby to duże obciążenie i to przy takiej ilości zwierząt ale wiem że razem możemy pomóc  Akirze który pragnie żyć i osobie która go przygarnęła i o niego dba . Razem wierze że wyleczymy Akire❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
160 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Szymlek - awatar

Monika Szymlek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nataliia Fadieieva - awatar
Nataliia Fadieieva
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij