Paulina Mierzejewska
Wczoraj dodałam nie tą fakturę co powinnam. Lipcowa w komentarzu❤️
W październiku 2023 zaczęłam pomagać kotom z tragicznego miejsca. Początkowo miało być ich 15... złapałam wszystkich 36 już. Wszystkie wysterylizowałam, poodrobaczałam, często trzeba było kilku potężnych dawek aby te koty odrobaczyć - wszy, pchły, robaki wewnętrzne, świerzb i wiele innych. Zanim koty nadawały się do zabiegów to trzeba było je przeleczyć, wrzucić na antybiotyki, leki, krople, syropy. Wiele z nich siedziało na szpitaliku po kilkanaście dni, a czasem kilka tygodni nawet. Ja nie widziałam kotów w takim stanie, w takiej ilości, tak zabiedzonych. One były w tragicznym stanie. 3 umarły. Kilka było leczonych już powtórnie.
Jeden młody kocurek miał usunięto oko - wielki guz był tylko, nieleczony koci katar. Kocurek bardzo dobrze sobie radzi, nazywant Falkonetim, towarzyszy mi w drodze w drugie miejsce karmienia zazwyczaj. Dwaj jego bracia, były ponad 2 mce leczone, na szpitaliku w lecznicy. Wiecznie temperatura, koci katar, gil z nosa. Oczy chore. Udało się znaleźć im tymczas w stowarzyszeniu. Ale zanim tam pojechały musiałam im zrobić testy FIV/FELV, oczywiście były po kastracji, szczepieniu na pierwszy raz.
Koteczka czarna, wyrudziałe futro, okazała się ze złamaną żuchwą. Pewnie od upadku. Ale w takim stanie wrócić nie mogła w miejsce bytowania. Miała rtg robione oraz sterylizację. Pojechała z dwójką braci do stowarzyszenia. Przed wyjazdem miała robione testy FIV/FELV.
Kotka biało bura zwana Babką była po raz drugi w lecznicy, siedziała długo ponad 5 tygodni. Mega słabo się leczyła. Miała zapalenie płuc, ciężki katar. Na domiar złego trzeba było usunąć wszystkie zęby, bo była tragedia. Węzły chłonne wielkie jak mandarynki. Też testy FIV/FELV, sama osobiście myślałam że ma białaczkę. Na szczęście wyszły ujemne. Po zagojeniu pyszczka wróciła w miejsce bytowania.
Kocurek, biało -czarny, Wąs inaczej, też był po raz drugi w lecznicy. Razem z Babką siedziały w klatce. Węzły chłonne tak samo duże, nie leczył się zbyt dobrze. W pysku makabra - były zęby w większości usuwane. Aby kilka zostało. To młody kocurek. Wrócił w miejsce bytowania. Ale zaraz znowu będzie musiał jechać na leczenie, źle wygląda.
Wczoraj dodałam nie tą fakturę co powinnam. Lipcowa w komentarzu❤️
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:
Aneta, Zdzirek i Dzinks
Paulinko jesteś dla mnie Aniołem. Niech dobro do Ciebie wraca ze zdwojoną mocą. Kochamy Ciebie i powodzenia w zbiórce ❤
Zofia Szyszko
Powodzenia!