Zbiórka Dwory i Pałace Mazowsza -katalog - miniaturka zdjęcia

Dwory i Pałace Mazowsza -katalog Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dwory i Pałace Mazowsza -katalog - zdjęcie główne

Dwory i Pałace Mazowsza -katalog

2 200 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Szyszko - awatar

Jacek Szyszko

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo.

Przez ponad 4 lata byłem twórcą witryny Dwory i Pałace Mazowsza. Niestety, z przyczyn nie leżących po mojej stronie, witryna zniknęła z internetu. Cała jej zawartość (teksty, fotografie) istnieje i nadal jest moją własnością. Przez lata witrynę odwiedziło kilkaset tysięcy osób, co uzasadnia fakt potrzeby jej istnienia. Witryna była ceniona wśród znawców jak i amatorów dworów i pałaców. Jej treść często była cytowana.

Z uwagi na powyższe postanowiłem odtworzyć ją. Wiele lat ciężkiej pracy, tysiące przejechanych kilometrów, kilkaset fotografii, niezliczone godziny spędzane w archiwach, pozwoliły na zgromadzenie ogromnej wiedzy. Ponownie chciałbym się tym wszystkim podzielić z Wami.

Konieczne prace informatyczne (domena, serwer, projekt i wdrożenie witryny) zostały wycenione na 3.000 złotych. Jeśli się uda, strona powróci do przestrzeni publicznej.
Mam również kilka nowych pomysłów, o co ją wzbogacić. Chciałbym stworzyć witrynę przydatną zarówno do wyjazdów prywatnych, jaki i do badań naukowych. Łatwo dostępną dla wszystkich, pozwalającą odkrywać przeszłość regionów i rodzin. W zamierzeniu będzie to katalog wszystkich dworów i pałaców (istniejących i nieistniejących) na obszarze dzisiejszego województwa mazowieckiego. Będzie to baza wypełniona ludźmi i ich historią. Ci z Was, którzy mieli okazję poznać poprzednią witrynę wiedzą, iż artykuły przeze mnie tworzone charakteryzowały się publikacją nieznanych dotąd publicznie faktów i zdarzeń związanych z opisywanymi miejscami. A co równie ważne zawsze były bezpłatne.

Aby witryna została odtworzona potrzebuję Waszej pomocy. Szansą na to jest jedynie ta zbiórka społeczna. Wierzę, iż wspólnymi siłami nam się uda!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 200 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Szyszko - awatar

Jacek Szyszko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

ELŻBIETA KOSSECKA - awatar
ELŻBIETA KOSSECKA
100
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika - awatar
Monika
20
Piotr Strembicki - awatar
Piotr Strembicki
100
Magdalena Szpuda - awatar
Magdalena Szpuda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Teresa Woźniak - awatar
Teresa Woźniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij