Zbiórka Życie po transplantacji - zdjęcie główne

Życie po transplantacji

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Witam Państwa. Proszę o pomoc dla mojego ukochanego i jedynego syna Nikodema. Nikodem urodził się jako wcześniak z wrodzona wadą zarośnięcia dróg żółciowych I wada serca. W wieku 5 tygodniu przeszedł pierwsza operację ..lecz niestety jego stan zdrowia bardzo się pogarszał i wymagał przeszczepu wątroby. W wieku 9 miesięcy przeszedł rodzinny przeszczep wątroby. ( mojej 😊). Ojciec Nikodema zostawił nas w najtrudniejszych chwilach i nie mamy z nim żadnego kontaktu... Nikodem I ja wiele przeszliśmy, wiele miesięcy w szpitalach, wiele bólu cierpienia, strachu o wiszące na włosku życie. ...Dziś Nikodem ma 12 lat można by powiedzieć że jest zdrowym, radosnym chłopcem ale nie dokońca..do końca życia będzie przyjmować leki aby nie odrzucić przeszczepionej wątroby, leki te obniżają jego odporność a każda infekcja może stanowić zagrożenie dla jego życia. Koszty zakupu leków zakup szczepionek, koszty dojazdów do Centrum Zdrowia Dziecka i oddalonego o 500km  od miejsca zamieszkania i innych poradnii specjalistycznych pochłaniają I obciążaja nasz skromny budżet. Ja ze względu na chorobę syna nie mogę podjąć pracy . Dlatego proszę o pomoc bo każda złotówka to zdrowie i życie mojego syna. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij