Zbiórka rehabilitacja dla Ewy i Sary - zdjęcie główne

rehabilitacja dla Ewy i Sary

0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Sara Laufer - awatar

Ewa Sara Laufer

Organizator zbiórki

Podwójna radość,podwójne smutki,podwójne szczęście "

EWA i SARA to wspaniałe,kochające siostry-blizniaczki. Mają 25 lat.

EWA urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym,ze spastycznym niedowładem czterokończynowym,zespołem zaburzeń wchłaniania,z wodogłowiem,epilepsją,niewydolności oddechowe spowodowane bocznym skrzywieniem kręgosłupa /skolioza 90 stopni/z deformacjążeber uciskającym płuco,uszkodzenie nerwu wzrokowego /+ 17 dioptrii /.

Ewa jest osobą leżącą,wymaga nakarmienia,przewinięcia oraz zmiany położenia ciała-wymaga szczególnejpielęgnacji manualnej oraz farmakologicznej celem zapobieganiu odleżynom.Bez specjalistycznej i codziennej rehabilitacji stan zdrowia Ewy będzie się pogarszał.                       SARA urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym,z niedowładem czterokończynowym,spastycznym

Prosimy o pomoc ,aby EWA i SARA mogły pokonywać kolejne przeszkody na swojej długiej drodze

"Smutek dzielony z drugą osobą jest połową smutku,

radość dzielona z kimś drugim jest podwójną radością "

więcej o codziennym zmaganiu sióstr z chorobą na:

http://ewaisara.pl


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Sara Laufer - awatar

Ewa Sara Laufer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij