Rehabilitacja po wylewie

12 215 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Szanowny Państwo, nazywam się Wojciech dydymus Dydymski, w dniu 28.06.2015 roku, przeszłem rozległy wylew krwi do mózgu, w następnym roku, 15.09.2016 roku, doszło do mini wylewu, którego skutkiem, była utrata słuchu na lewe ucho i poważne problemy z błędnikiem. W dniu 19.11.2020 przeżyłem ponowny udar.


Jako osoba o znacznym stopniu niepełnosprawności mam problemy z poruszaniem się w otwartej przestrzeni ...


Koszt, prywatnej rehabilitacji wynosi 700 złotych na miesiąc (8000/rok)  ...  Jestem osobą utrzymująca się z zasiłku 800 złotych (wraz z zasiłkiem rehabilitacyjnym, który chyba zostanie mi odebrany - z powodu zdalnej komisji) i prywatnych dotacji.


Rehabilitacja, pozwoli mi wrócić do aktywnego życia i prowadzania wykładów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojciech Dydymski - awatar

  Wojciech Dydymski

  12.05.21
  12.05.21

  Najpoważniejsze problemy tego świata - list otwarty do twojego wnętrza Najwspanialszym aspektem ludzkiej inteligencji, jest rozpoznanie tego, czego nie rozumiesz, jako tego, czego nie wiesz ! Zrozum, że wierzysz we wszystko, czego nie wiesz ? I właśnie to, jest najpoważniejszym problem tego świata ! I właśnie za pomocą tego problemu, zrobiliśmy sobie nawzajem naprawdę okropne i przerażajace rzeczy, tylko dlatego, że teza - wierzy w jedno, a antyteza, w coś przeciwnego (4). Cały świat od tysiącleci, został celowo podzielony przez szamanów (13) na rasy, zamknięte enklawy wytwarzające własne dialekty, a także wioski, miasta, państwa, wyznania, ustroje, kluby, kolory, a nawet na fetysze masek - nazwisk, numerów, tytułów, ról, stanowisk, aby zatrzymać ludzi w wierze, która omija wiedzę szerokim łukiem … Wierzę w to, a ty wierzysz w coś innego i dlatego nie pozwolę ci żyć, ponieważ ucierpi na tym to, w co wierzę … Zabiję cię, ponieważ moja wiara, cierpi na skutek twego życia i twojej obecności … Jeśli wierzysz, że coś innego jest prawdą, a ja wierzę, że coś innego jest prawdą, to na skutek tego kłamstwa - oboje nie możemy żyć na jednym obszarze, a nawet, jeśli nas do tego zmuszą lub przekonają, owa wiara, prędzej, czy później ulegnie podszeptom tych, którzy wyciągną korzyść z owego podziału. Prawdziwe problemy, rodzą się na skutek wiary, która jest zaprzeczeniem wiedzy i prawdy ! Dlaczego nie potrafimy tego zmienić ?! Jeśli masz naprawdę sprawną inteligencje i nie kryjesz się za fetyszem i artefaktem wiary w rolę, tytuł, świadectwo, czy dyplom … to jesteś wstanie zobaczyć, to czego nie wiesz, jako to, czego naprawdę nie wiesz. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/05/11/najpowazniejsze-problemy-tego-swiata-list-otwarty-do-twojego-wnetrza/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.21
  30.03.21

  Dziękuję za twoją pracę. Zdrowia.

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  09.02.21
  09.02.21

  Dużo zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.20
  22.11.20

  Dziękuję jest Pan diamentem tej planety siły i zdrowia życzę:-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.11.20
  14.11.20

  3maj się Dydymusie! Dużo dobrego dla Ciebie.

 • mariusz13.neos - awatar

  mariusz13.neos

  29.08.20
  29.08.20

  Szczerze zdrowia życzę Pozdrawiam mariusz13.neos

12 215 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 119

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin S. - awatar
Marcin S.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Marcin S. - awatar
Marcin S.
100
Robert Lewandowski - awatar
Robert Lewandowski
50
Marcin S. - awatar
Marcin S.
100
Michał Orzechowski - awatar
Michał Orzechowski
50
Marcin S. - awatar
Marcin S.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij