Zbiórka Pies Dziadek - zdjęcie główne

Pies Dziadek

724 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Potrzeby Dziadka

Bez wsparcia finansowego nie uda się pomóc Dziadkowi. Piesek otrzymał miejsce w domu tymczasowym, ale niezbędna jest dla niego karma i wsparcie w leczeniu. Obecnie zbieramy na diagnostykę, szczepienia  i jedzonko dla zwierzaczka. Dziadek dostaje obecnie leki przeciwbólowe, został odpchlony i odrobaczony. Pomóżcie, każdy gest się liczy. Otwórzcie się na Dziadka, niech on też przeżyje swoją pogodną jesień życia… Ty możesz być jego wybawcą… Przyłącz się!

Zdjęcie opisu zbiórki Pies Dziadek

Dziadek to 14 letni, bardzo samotny psiak, którego życie nie oszczędzało

Zwierzę jest ofiarą bestialstwa i ludzkiego okrucieństwa. Ten staruszek ma w sobie trzy śruty! Jeden utkwił w kręgu !
To są stare postrzały, ale teraz psiak cierpi z powodu bólu kręgosłupa. Pies ma duże zmiany skórne, znaczne ubytki sierści, jest bardzo słaby.  Został znaleziony na trawniku przed jedną z posesji w Płocku. Nikt z mieszkańców nie przyznał się, że jest właścicielem Dziadka. Zwierzę nie ma budy, śpi na ziemi i dokarmiane jest przez okolicznych mieszkańców.
Dzięki zgłoszeniu interwencji do naszej Fundacji, piesek dostał swoją szansę na nowe życie. Na szczęście jest już bezpieczny w domu tymczasowym. Psiak został zbadany przez lekarza weterynarii. Zaobserwowano u niego kaszel. Lekarz zalecił w najbliższym czasie badanie krwi, rtg stawów, badanie serca.

Zdjęcie opisu zbiórki Pies Dziadek

Prosimy o wsparcie dla Dziadka

Dziadek zasługuje na lepszą jesień swojego życia, prosimy bardzo o przekazanie choćby najdrobniejszych kwot na jego leczenie i utrzymanie. Sprawmy razem, żeby ten czas, który jeszcze mu został mógł spędzić bez bólu i głodu, pod opieką dobrych ludzi.

Fundacja ZOA

Jesteśmy Fundacją, której statutowym celem jest ochrona zwierząt. Ratujemy zwierzaki, zajmujemy się ich adopcją, jeździmy na interwencje. Promujemy również weganizm i wegetarianizm. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami i nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za nasze działania. Wszystko przeznaczamy na pomoc zwierzętom, dlatego warto nas wspierać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  19.10.2015
  19.10.2015

  Może Dziadek znowu uwierzy w ludzi ? Dzięki że się nim opiekujecie

  • Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" - awatar

   Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" - Organizator zbiórki

   19.10.2015
   19.10.2015

   Pani Małgorzato, dziękujemy za tak hojny gest. Wspólnymi siłami przywrócimy wiarę w ludzi, Dziadkowi. Piękni ludzie mają wielkie serca. Jest Pani pięknym człowiekiem :) Głośne HAU i uścisk łapki od Dziadka. Pozdrawiamy

 • Agata - awatar

  Agata

  19.10.2015
  19.10.2015

  jesteś fantastyczną osobą, o cudownym sercu. Chciałabym pomóc i robię to tylko na tyle, ile mogę. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę przybliżę Was do celu. Pogłaszcz czule za uszkiem psiulka ode mnie i moich psiaków.

  • Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" - awatar

   Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" - Organizator zbiórki

   19.10.2015
   19.10.2015

   Pani Agato, dziękuję za Pani gest. Dla nas każda pomoc ma znaczenie. Pieniążki ale i Pani ciepłe słowa :) Oczywiście pogłaszczę psinkę, ale mam coś dla Pani od Dziadka... szepnęłam mu na ucho o Pani a on od razu polizał i poniuchał swoim noskiem :) To gest dla Pani ...no i uśmiech w oczach Dziadka :) Pozdrawiam

724 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

arczi - awatar
arczi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ola - awatar
Ola
10
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anna - awatar
Anna
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
500
Edyta - awatar
Edyta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij