Zbiórka

Potrzeby Dziadka

Bez wsparcia finansowego nie uda się pomóc Dziadkowi. Piesek otrzymał miejsce w domu tymczasowym, ale niezbędna jest dla niego karma i wsparcie w leczeniu. Obecnie zbieramy na diagnostykę, szczepienia  i jedzonko dla zwierzaczka. Dziadek dostaje obecnie leki przeciwbólowe, został odpchlony i odrobaczony. Pomóżcie, każdy gest się liczy. Otwórzcie się na Dziadka, niech on też przeżyje swoją pogodną jesień życia… Ty możesz być jego wybawcą… Przyłącz się!

Photo

Dziadek to 14 letni, bardzo samotny psiak, którego życie nie oszczędzało

Zwierzę jest ofiarą bestialstwa i ludzkiego okrucieństwa. Ten staruszek ma w sobie trzy śruty! Jeden utkwił w kręgu !
To są stare postrzały, ale teraz psiak cierpi z powodu bólu kręgosłupa. Pies ma duże zmiany skórne, znaczne ubytki sierści, jest bardzo słaby.  Został znaleziony na trawniku przed jedną z posesji w Płocku. Nikt z mieszkańców nie przyznał się, że jest właścicielem Dziadka. Zwierzę nie ma budy, śpi na ziemi i dokarmiane jest przez okolicznych mieszkańców.
Dzięki zgłoszeniu interwencji do naszej Fundacji, piesek dostał swoją szansę na nowe życie. Na szczęście jest już bezpieczny w domu tymczasowym. Psiak został zbadany przez lekarza weterynarii. Zaobserwowano u niego kaszel. Lekarz zalecił w najbliższym czasie badanie krwi, rtg stawów, badanie serca.

Photo

Prosimy o wsparcie dla Dziadka

Dziadek zasługuje na lepszą jesień swojego życia, prosimy bardzo o przekazanie choćby najdrobniejszych kwot na jego leczenie i utrzymanie. Sprawmy razem, żeby ten czas, który jeszcze mu został mógł spędzić bez bólu i głodu, pod opieką dobrych ludzi.

Fundacja ZOA

Jesteśmy Fundacją, której statutowym celem jest ochrona zwierząt. Ratujemy zwierzaki, zajmujemy się ich adopcją, jeździmy na interwencje. Promujemy również weganizm i wegetarianizm. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami i nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za nasze działania. Wszystko przeznaczamy na pomoc zwierzętom, dlatego warto nas wspierać!

Komentarze

 • Małgorzata

  19.10.15
  19.10.15

  Może Dziadek znowu uwierzy w ludzi ? Dzięki że się nim opiekujecie

  • Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA"

   Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" - Organizator zbiórki

   19.10.15
   19.10.15

   Pani Małgorzato, dziękujemy za tak hojny gest. Wspólnymi siłami przywrócimy wiarę w ludzi, Dziadkowi. Piękni ludzie mają wielkie serca. Jest Pani pięknym człowiekiem :) Głośne HAU i uścisk łapki od Dziadka. Pozdrawiamy

 • Agata

  19.10.15
  19.10.15

  jesteś fantastyczną osobą, o cudownym sercu. Chciałabym pomóc i robię to tylko na tyle, ile mogę. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę przybliżę Was do celu. Pogłaszcz czule za uszkiem psiulka ode mnie i moich psiaków.

  • Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA"

   Fundacja Szansa dla Zwierzaka "ZOA" - Organizator zbiórki

   19.10.15
   19.10.15

   Pani Agato, dziękuję za Pani gest. Dla nas każda pomoc ma znaczenie. Pieniążki ale i Pani ciepłe słowa :) Oczywiście pogłaszczę psinkę, ale mam coś dla Pani od Dziadka... szepnęłam mu na ucho o Pani a on od razu polizał i poniuchał swoim noskiem :) To gest dla Pani ...no i uśmiech w oczach Dziadka :) Pozdrawiam

Wpłaty - 14

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  11
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  3
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Ola
  10
  Ola
 • Avatar Łukasz
  20
  Łukasz
 • Avatar Anna
  10
  Anna
 • Avatar Małgorzata
  500
  Małgorzata
 • Avatar Edyta
  10
  Edyta
 • Avatar Kinga
  30
  Kinga
 • Avatar asia
  10
  asia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę