Zbiórka Jedzenie dla działkowych kotów - miniaturka zdjęcia

Jedzenie dla działkowych kotów

Zbiórka Jedzenie dla działkowych kotów - zdjęcie główne

Jedzenie dla działkowych kotów

780 zł z 6 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Pani Grażyna ma pod opieką koty na działkach. Niezależnie od pogody idzie przez pół miasta z jedzeniem, bo wie, że koty na nią liczą.
Koty nie tylko dokarmia, ale też kastruje, by ograniczyć ich populację i leczy, jeśli tego wymagają. Obecnie kotów jest kilkanaście. Koty są zadbane i w dobrym stanie. Na jej działce mają dom.
Do niedawna wspomagaliśmy Panią Grażynę i jej męża karmą dla kotów głównie zimą, kiedy jedzenia potrzeba było więcej.
Niestety niedawno mąż Pani Grażyny niespodziewanie umarł i starsza Pani nie jest w stanie wyżywić swoich domowych kotów i gromadki na działkach z jednej emerytury.

NA CO PRZEZNACZYMY ZEBRANĄ KWOTĘ?
Kwota zbiórki ma wystarczyć na całoroczne wsparcie działkowych kotów:
- 2 szt 800gr puszki Animonda Carny/ dziennie
- 10 kg Josera /miesięcznie

KIM JESTEŚMY I DLACZEGO WASZE WSPARCIE JEST DLA NAS KLUCZOWE?
Jesteśmy niewielką grupą wolontariuszy. Wspólnie działamy na rzecz kotów od 12 lat.
Nie posiadamy schroniska, ani siedziby – koty tymczasujemy we własnych mieszkaniach, a kwarantanna i leczenie mają miejsce w lecznicowym szpitaliku.
Utrzymujemy się wyłącznie ze środków własnych i darowizn. Nie otrzymujemy żadnych dotacji.
Wasze wsparcie oznacza dla nas istnienie i dalszą możliwość pomagania kotom.
Chętnie poświęcamy swój wolny czas i oddajemy serce, ale bez wsparcia, zwyczajnie nie jesteśmy w stanie utrzymać naszej gromadki i wspierać takie osoby, jak Pani Grażyna.

Na zdjęciach znajdują się tylko niektóre z kotów, o które dba Pani Grażyna. Nie wszystkie były tak śmiałe, by dać się sfotograować.
Wszystkie jednak są zadbane, wykastrowane i polegają na starszej Pani.

Będziemy wdzięczni za wsparcie oraz udostępnienie zbiórki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Pruszkowski Dom Tymczasowy - awatar

  Pruszkowski Dom Tymczasowy

  03.09.19
  03.09.19

  Kończy się jedzenie. Kociaki proszą o wpłaty na wyżywienie na kolejny miesiąc. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty na jedzonko <3 Miau! :)

  Zdjęcie aktualizacji 36 646

780 zł z 6 800 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 15

Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Ela:) - awatar
Ela:)
20
mala - awatar
mala
50
Karolina Makowska - awatar
Karolina Makowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tygryslav - awatar
Tygryslav
20
Wawrzyniec Koczy - awatar
Wawrzyniec Koczy
20
Aneta Kijewska - awatar
Aneta Kijewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij