
Witam! Mam na imię Katarzyna i jestem matką dwójki dzieci. Chciałabym zorganizować im tygodniowy wypad do Międzyzdroi, to ich marzenie. Córeczka ma 6 lat A synek 11 I jeszcze ani razu nie byli nad morzem ponieważ nas na to nie stać. W okresie zimy dowiedziałam się od koleżanki o stronie pomagam.pl i postanowiłam z niej skorzystać. Nie ukrywam bardzo bym była szczęśliwa gdyby udało się zebrać chociaż część pieniążków. Kazda matka wie ze ich dzieci sa najwazniejsze i sa w stanue zrobic dla nich wszystko- tak samk ja. Pozdrawiam. Kasia
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!