Zbiórka Uszyj z nami misia - zdjęcie główne

Uszyj z nami misia

150 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Pomimo Wszystko powstała, by wspierać, inspirować i pomagać rodzicom dziecka z chorobą lub niepełnosprawnością. Bardzo ważne jest wspieranie rodziców w chorobie dziecka. Inspirujemy rodziców, do tego, aby "pomimo wszystko", pomimo choroby dziecka stawiali na siebie, spełniali swoje marzenia, byli dla siebie ważni pomimo tego co w ich życiu się wydarzyło.

POMOC
Zrodził się pomysł, aby zaangażować jak najwięcej osób w pomoc i jednym spotkaniem nieść tą pomoc na wiele obszarów. Tak powstał projekt „Dzieci Dzieciom” a jego głównym celem jest systematyczne organizowanie warsztatów pod hasłem USZYJ Z NAMI MISIA, w których każdy może wziąć udział. Warsztaty te odbywają się raz w miesiącu. W tym czasie dzieci szyją misie razem z rodzicami. Jednego zabierają ze sobą, a drugiego wspólnie przekazują Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu i trafiają one do policjantów ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy rozdają misie podczas interwencji z udziałem dzieci. Projekt służyć ma dzieciom, które są świadkami interwencji policji w ich domach. Przytulanka ma dodać im sił i wiary. Jego zadaniem jest łagodzenie stresu, uspokojenie dziecka i ofiarowanie mu względnego poczucia bezpieczeństwa.

Narzędziem minimalizującym stres takiego dziecka ma być maskotka – miś uszyty przez dzieci. Co czuje dziecko, czasem zabieranez biologicznej rodziny, ze znanego mu środowiska, nieważne jak nieprawidłowo funkcjonującego?
Co się stanie, gdy za pośrednictwem małego misia spotka się dwójka dzieci – każde stojące po innej stronie lustra? Optymizm, poczucie bezpieczeństwa i miłość.

CHARYTATYWNOŚĆ
Udział w warsztatach jest odpłatny, a cały dochód z nich zostaje przekazany na wsparcie rodziców dziecka z chorobą lub niepełnosprawnością. Dzięki zebranej kwocie z jednego warsztatu, sfinansujemy na przykład część kosztów rehabilitacji lub leczenia dziecka. 

Jednym spotkaniem wspieramy kilka obszarów ;)
1. Dzieci wspólnie z rodzicami spędzają czas szyjąc misia - mają wspólny cel.
2. Wspieramy dzieci, które znajdą się w trudnej sytuacji i w ich domach interweniować musi policja. Miś doda im otuchy i wiary w lepsze jutro.
3. Rodzicom zdejmiemy choć jeden ciężar - finansowy, by opłacić leczenie lub rehabilitację ich dziecka z chorobą lub niepełnosprawnością.
4. Uczestnicy warsztatów mają możliwość poznać osobę, której pomagają. Razem szyją misie.
5. Dbamy o to, by atmosfera była rodzinna, pełna serdeczności i radości.  
6. Wsparcie dla rodziców, których codzienność bywa trudniejsza, którzy zmagają się z chorobą lub niepełnosprawnością swoich dzieci i którym czasami brakuje już energii i pomysłów, jak sobie z tym radzić.
7. Ułatwiamy trudną pracę pracownikom i funkcjonariuszom Policji, których jednym z zadań są interwencje, gdzie za błędy rodziców cierpią dzieci.

Policyjne statystyki pokazują jak bardzo mamy trudną sytuację. Okazuje się, że w 2017 roku w naszym mieście, w samym tylko Grudziądzu, interwencji z udziałem dzieci było AŻ 159! Tyle przestraszonych i zagubionych dziecięcych serc i zapłakanych oczu.

20 000 zł pozwoli nam zorganizować kolejnych 10 warsztatów podczas, których powstanie 200 misiów. Dzięki temu uda nam się spowodować, aby podczas każdej interwencji policji, w której udział biorą również dzieci, każde z nich otrzymało misia :) Według statystyk policji 200 misiów potrzeba na 1 rok.

Wiemy, że siła tkwi w drużynie! Dołącz do naszej drużyny, wpłacając dowolną kwotę ;)

Jeśli będziesz miał ochotę skontaktować się z nami, napisz do nas na [email protected]

Fundacja „Pomimo Wszystko”, ul. Mieszka I 7D, 86-300 Grudziądz
KRS: 0000638811 – NIP: 8762465345 – REGON: 365487700
www.pomimowszystko.org

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij