Zbiórka Dziecięcia świetlica oddział szp - miniaturka zdjęcia

Dziecięcia świetlica oddział szp Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dziecięcia świetlica oddział szp - zdjęcie główne

Dziecięcia świetlica oddział szp

18 771 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 165 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W tym roku, Fundacja wspiera Dziecięcy Oddział Chematologii Szpitalnego budynku św. Mikołaja w Szczecinie.

Zamierzamy dołożyć swoją cegiełkę w realizacji zadania jakiego sponsorzy szpitala podjęli się w postaci remontu pomieszczeń przeznaczonych dla podopiecznych i będziemy w miarę możliwości wyposażać tę salę.

Do tej pory przekazaliśmy już rzeczy do wyposażenia świetlicy dziennej: 

- materiały plastyczne i biurowe,
- bloki, książki,
- gry planszowe,
- kolorowanki itp. 

Dalsze zebrane środki zostaną wykorzystane na wyposażenie w postaci: 

- rolet okiennych,- zrealizowane
- ścianki wspinaczkowej,- zrealizowane
- kanapy wypoczynkowej dla dzieci, - świetlica zorganizowała we własnym zakresie.  
- akcesoria: zabawa i wspieranie rozwoju, - zakupiliśmy: basen z kulkami, klocki z gąbki, bujak drewniany, pufy, stoliki chmurki.

Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu 
ul. Smolańska 3/121
70-026 Szczecin
Tel: 91-481-9025

Fundacja nie przekazuje żadnych pieniędzy naszym Podopiecznym. Wszystko kupujemy we własnym zakresie i przekazujemy na Ich rzecz. 

Aktualizacja - 06 grudnia 2022 roku - przekazaliśmy otrzymane dary:

Aktualizacja - 16 grudnia 2022 roku - przekażemy kolejne rzeczy dla oddziału:

23 grudnia przekażę kolejną partię gier i innych rzeczy dla dziecięcych oddziałów szpitala. Do końca roku dokonam wstępnych ustaleń co do zaplanowanych prac remontowych w pomieszczeniach dla dzieci i wstępnie ustalimy z kadrą zarządzającą najlepszy sposób na wykorzystanie zebranych do tej pory środków. Co najważniejsze, zaplanujemy działania na rok przyszły dla tej jednostki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Paweł Panufnik - Fundator.

Aktualizacja - 29 grudnia 2022 roku - otrzymaliśmy projekt planowanych prac:

W dniu dzisiejszym spotkałem się z przedstawicielem szpitala i otrzymałem projekt planowanych prac w świetlicy oddziału dziecięcego. Po otrzymaniu szczegółowych specyfikacji co do materiałów będziemy powoli przystępować do zamówień na rzecz tej placówki. Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie, Paweł Panufnik - Fundator.

Aktualizacja - 22 maj 2023 roku – po ukończonym remoncie świetlicy dostaliśmy zielone światło na jej urządzanie. W pierwszej kolejności zakupiliśmy basen z kulkami, klocki z gąbki, bujak drewniany: 

Aktualizacja - 31 maj 2023 roku – Pamiętamy też o rodzicach chorych dzieci, którzy spędzają w szpitalu całe dnie. Przekazaliśmy książki głównie o tematyce rozwojowej:

Aktualizacja – 02 czerwiec 2023 roku – Dużo się dzieje. Praca wre. Zakupiliśmy stoliki chmurki i pufy. Przekazaliśmy i zamontowaliśmy rolety i ściankę wspinaczkową:

Aktualizacja – 02 czerwiec 2023 roku – W między czasie zakupiliśmy soczki i wody na imprezę z okazji Dnia dziecka organizowaną na terenie szpitala, która odbędzie się 3 czerwca:

Aktualizacja – 14 czerwiec 2023 roku – Mamy to! Dziś było oficjalne otwarcie świetlicy. Radość wszystkich rozpiera. Bardzo dziękujemy za Państwa wkład w imieniu własnym, szpitala, rodziców chorych dzieci i oczywiście w imieniu tych najmłodszych, bo to wszystko jest dla Nich.

*Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji:
https://www.wybierzbypomoc.org/regulamin.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu - awatar

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  06.07.2023
  06.07.2023

  Aktualizacja – 14 czerwiec 2023 roku – Mamy to! Dziś było oficjalne otwarcie świetlicy. Radość wszystkich rozpiera. Bardzo dziękujemy za Państwa wkład w imieniu własnym, szpitala, rodziców chorych dzieci i oczywiście w imieniu tych najmłodszych, bo to wszystko jest dla Nich.

  Zdjęcie aktualizacji 124 208

Komentarze


 • Rafał - awatar

  Rafał

  26.05.2023
  26.05.2023

  Pozdrawiam i życzę sukcesów w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym!

  • Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu - awatar

   Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu - Organizator zbiórki

   15.06.2023
   15.06.2023

   Dziękujemy za wsparcie i motywację do dalszego działania!

18 771 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 165 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 165

lukasz - awatar
lukasz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jerzy - awatar
Jerzy
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij