Zbiórka Dziecięcia świetlica oddział szp - miniaturka zdjęcia

Dziecięcia świetlica oddział szp Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dziecięcia świetlica oddział szp - zdjęcie główne

Dziecięcia świetlica oddział szp

23 341 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W tym roku, Fundacja wspiera Dziecięcy Oddział Chematologii Szpitalnego budynku św. Mikołaja w Szczecinie.

Zamierzamy dołożyć swoją cegiełkę w realizacji zadania jakiego sponsorzy szpitala podjęli się w postaci remontu pomieszczeń przeznaczonych dla podopiecznych i będziemy w miarę możliwości wyposażać tę salę.

Do tej pory przekazaliśmy już rzeczy do wyposażenia świetlicy dziennej: 

- materiały plastyczne i biurowe,
- bloki, książki,
- gry planszowe,
- kolorowanki itp. 

Dalsze zebrane środki zostaną wykorzystane na wyposażenie w postaci: 

- rolet okiennych,- zrealizowane
- ścianki wspinaczkowej,- zrealizowane
- kanapy wypoczynkowej dla dzieci, - świetlica zorganizowała we własnym zakresie.  
- akcesoria: zabawa i wspieranie rozwoju, - zakupiliśmy: basen z kulkami, klocki z gąbki, bujak drewniany, pufy, stoliki chmurki.

Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu 
ul. Smolańska 3/121
70-026 Szczecin
Tel: 91-481-9025

Fundacja nie przekazuje żadnych pieniędzy naszym Podopiecznym. Wszystko kupujemy we własnym zakresie i przekazujemy na Ich rzecz.

*Przed dokonaniem wpłaty zapoznaj się z regulaminem fundacji:
https://www.wybierzbypomoc.org/regulamin.html

Aktualizacja - 06 grudnia 2022 roku - przekazaliśmy otrzymane dary:

Aktualizacja - 16 grudnia 2022 roku - przekażemy kolejne rzeczy dla oddziału:

23 grudnia przekażę kolejną partię gier i innych rzeczy dla dziecięcych oddziałów szpitala. Do końca roku dokonam wstępnych ustaleń co do zaplanowanych prac remontowych w pomieszczeniach dla dzieci i wstępnie ustalimy z kadrą zarządzającą najlepszy sposób na wykorzystanie zebranych do tej pory środków. Co najważniejsze, zaplanujemy działania na rok przyszły dla tej jednostki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Paweł Panufnik - Fundator.

Aktualizacja - 29 grudnia 2022 roku - otrzymaliśmy projekt planowanych prac:

W dniu dzisiejszym spotkałem się z przedstawicielem szpitala i otrzymałem projekt planowanych prac w świetlicy oddziału dziecięcego. Po otrzymaniu szczegółowych specyfikacji co do materiałów będziemy powoli przystępować do zamówień na rzecz tej placówki. Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie, Paweł Panufnik - Fundator.

Aktualizacja - 22 maj 2023 roku – po ukończonym remoncie świetlicy dostaliśmy zielone światło na jej urządzanie. W pierwszej kolejności zakupiliśmy basen z kulkami, klocki z gąbki, bujak drewniany: 

Aktualizacja - 31 maj 2023 roku – Pamiętamy też o rodzicach chorych dzieci, którzy spędzają w szpitalu całe dnie. Przekazaliśmy książki głównie o tematyce rozwojowej:

Aktualizacja – 02 czerwiec 2023 roku – Dużo się dzieje. Praca wre. Zakupiliśmy stoliki chmurki i pufy. Przekazaliśmy i zamontowaliśmy rolety i ściankę wspinaczkową:

Aktualizacja – 02 czerwiec 2023 roku – W między czasie zakupiliśmy soczki i wody na imprezę z okazji Dnia dziecka organizowaną na terenie szpitala, która odbędzie się 3 czerwca:

Aktualizacja – 14 czerwiec 2023 roku – Mamy to! Dziś było oficjalne otwarcie świetlicy. Radość wszystkich rozpiera. Bardzo dziękujemy za Państwa wkład w imieniu własnym, szpitala, rodziców chorych dzieci i oczywiście w imieniu tych najmłodszych, bo to wszystko jest dla Nich.

Aktualizacja - 15 marca 2024r. - Dzień dobry! Taka niespodzianka dla pacjentów Kliniki Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej i Kliniki Pediatrii, Onkologii i Immunologii Dziecięcej przekazaliśmy 36 zestawów Kubuś soczki+musy oraz 20 kartonów po 16 paczuszek cukierków m&m crispy.

Aktualizacja - 28 maja 2024r. 
Pierwsze dary już pojechały do szpitala: 72 butelki napojów. Serdeczne podziękowania za przekazanie darów dla Banku Żywności w Szczecinie im. Jacka Kuronia.

Aktualizacja - 29 maja 2024r. 
Kolejna dostawa dla Dzieci ze Szpitala dostarczona: 300 butelek niegazowanej wody. Serdeczne podziękowania za dołączenie do akcji dla Firmy West Trading ze Szczecina.

Aktualizacja - 31 maja 2024r.
Oj, Dzieje się! Kolejna dostawa soczków i wód dostarczona dla Dzieci do szpitala!

Aktualizacja - 31 maja 2024r. c.d.
Kochani! Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Oprócz dostarczonych soczków i wód, kupiliśmy musy owocowe, słodkości na osłodę życia, herbaty i kawy dla odwiedzających dzieci rodziców, płyn do naczyń. Ale na tym nie kończymy! :D To ma być Wyjątkowy Dzień Dziecka!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu - awatar

  Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu

  01.06.2024
  01.06.2024

  Kochani! Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Oprócz dostarczonych soczków i wód, kupiliśmy musy owocowe, słodkości na osłodę życia, herbaty i kawy dla odwiedzających dzieci rodziców, płyn do naczyń. Ale na tym nie kończymy! :D To ma być Wyjątkowy Dzień Dziecka!

  Zdjęcie aktualizacji 144 557

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Rafał - awatar

  Rafał

  26.05.2023
  26.05.2023

  Pozdrawiam i życzę sukcesów w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym!

  • Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu - awatar

   Fundacja Wyrywanych z Piekła Narcyzmu - Organizator zbiórki

   15.06.2023
   15.06.2023

   Dziękujemy za wsparcie i motywację do dalszego działania!

23 341 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 196 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 196

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Janek z Gdańska - awatar
Janek z Gdańska
50
Kasia C - awatar
Kasia C
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
KAROLINA - awatar
KAROLINA
100
Rafa - awatar
Rafa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij