Zbiórka Dla dzieciaków z Promyka - zdjęcie główne

Dla dzieciaków z Promyka

3 500 zł  z 9 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Celem zbiórki jest zapewnienie posiłków oraz środków na 2 wycieczki dla dzieci z Ośrodka Profilaktyczno-Terapeutycznego Promyk w Lidzbarku Warmińskim.

Promyk jest wyjątkowym miejscem na mapie Lidzbarka Warmińskiego. Świetlica od lat pomaga dzieciom z rodzin niewydolnych wychowawczo, zagrożonych alkoholizmem i ubóstwem.  Dzieci korzystają tu z zajęć: muzycznych, plastycznych, sportowych, pedagogiki zabawy, socjoterapeutycznych. Realizowany jest program rozwiązywania konfliktów i profilaktyki agresji. Ośrodek działa codziennie od 14:30-18:30.

Aktualnie pod opieką Promyka jest 30-oro dzieci w wieku od 3 do 18 lat.

Po co ta zbiórka i jakie są potrzeby ośrodka?

Przede wszystkim fundusze na prosty posiłek dla dzieci przychodzących tu po szkole. Dzieci same o niego proszą. Z pustym brzuchem nie ma przecież nauki. 

Potrzebne są środki (w wysokości ok. 6 tys. na rok) na zakup: bułek, masła, nutelli, mleka, płatków, herbat itp.

Druga potrzeba i marzenie dzieci i opiekunów z Promyka to zapewnienie środków na chociaż 1 wycieczkę dla dzieci (koszt ok. 60 zł na dziecko).

Pierwsza propozycja wycieczki to wyjazd  do "Konsulatu Świętego Mikołaja" w Kętrzynie i do Fabryki Bombek .  5 pięter ozdób świątecznych z całego świata, muzeum Bombki Kętrzyńskiej i możliwość aby wydmuchać i samodzielnie ozdobić własną bombkę. To na pewno spodobałoby się dzieciom.

Druga propozycja to wycieczka do GWARKA Centrum Aktywnego Wypoczynku w Giżycku, gdzie znajduje się Przystań  Świętego Mikołaja. Dzieci spotkałyby się z Elfem Fryzjerem, Elfem Apaczem, Elfem Kuglarzem... i wieloma innymi oraz pomogłyby im w Centrum Przeładunkowym Świętego Mikołaja. 

Nasz cel to zebranie 9600 zł.

6,000 zł na  wyżywienie dzieci

1,800 zł na wycieczkę do „Konsulatu Świętego Mikołaja” 

1,800 zł na wycieczkę do „Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek” 


Będziemy wdzięczni za każde 10 zł przekazane dla dzieciaków z Promyka. Świetlica daje im przestrzeń, wsparcie i opiekę aby nadrabiać braki szkolne i zdobywać nowe kompetencje. Bez tego wsparcia będą zdane na siebie. 


Bardzo dziękujemy !

Beata Bilińska , Agnieszka Bilińska

Akcja Wymarzony Prezent


Adres ośrodka:
Ośrodek Profilaktyczno-Terapeutyczny „Promyk” w Lidzbarku Warmińskim
ul. Konstytucji 3-go Maja 14A/16A
11-100 Lidzbark Warmiński

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 500 zł  z 9 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Bilińska - awatar

Beata Bilińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
232
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata G. - awatar
Małgorzata G.
100
Ania G - awatar
Ania G
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij