Zbiórka Pomagamy dzieciom z pól ryżowych - miniaturka zdjęcia

Pomagamy dzieciom z pól ryżowych

Zbiórka Pomagamy dzieciom z pól ryżowych - zdjęcie główne

Pomagamy dzieciom z pól ryżowych

371 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Perz - awatar

Paweł Perz

Organizator zbiórki

  Mam na imię Paweł Perz i organizuję zbiórkę na biedne dzieci z pól ryżowych północno wschodnich terenów Tajlandii.

  Obecna sytuacja mieszkańców Tajlandii jest owiele lepsza niż dawniej.Jednak 10% ludności nadal żyje poniżej granicy ubóstwa.

Oznacza to,że wiele dzieci  ma utrudniony  dostep do edukacji , opieki zdrowotnej,środków higieny,lekarstw itd.

  Sam o tym wszystkim przekonałem się na własne oczy podczas ostatniego mojego pobytu w Tajlandii, wybierając się poza szlaki turystyczne w głąb pól ryżowych .Ludzie nadal mieszkają tam w szałasach,które są często w b.kiepskim stanie.Wcześniej myślałem jak pewnie większość ludzi,że takie szałasiki to tylko są na obrazkach ,ponieważ podczas poprzednich wypraw odwiedzałem tylko miejsca turystyczne i tam nie można dostrzec takiej biedy.

  W rodzinach dotkniętych ubóstwem często się zdarza,że rodzice nakłaniają lub wręcz zmuszają swoje dzieci do podjęcia pracy.Nieraz jest to praca,która urąga ich godności.Jednym z takich przykładów może być praca w kurortach na tak zwanych czerwonych ulicach.Nie trzeba chyba opisywać czym się tam trudnią... :( 

Bardzo się wzruszyłem tym wszystkim co zobaczyłem i nie mogę żyć z tym wszystkim obojętnie.

Organizuję pierwszą zbiórkę na najbardziej potrzebne rzeczy począwszy od: żywności,lekarstw,środków higieny,przyborów szkolnych,ubrań po chociaż używanego skutera z naczepą,który by ułatwił dojazd do szkoły dzieciom :)

POMAGAJMY BY ŚWIAT STAWAŁ SIĘ LEPSZY!!

A PAMIĘTAJCIE ŻE DOBRO ZAWSZE WRACA :)

Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM,KTÓRZY PRZYCZYNIĄ SIĘ DO POMOCY :)

 Facebook;

www.facebook.com/pawel.pablo2

[email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.18
  29.03.18

  Trzymam kciuki!!! 💙

  • Paweł Perz - awatar

   Paweł Perz - Organizator zbiórki

   29.03.18
   29.03.18

   Dziękuję serdecznie za wpłatę :) Pozdrawiam

371 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Paweł Perz - awatar

Paweł Perz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Dzo-Enn - awatar
Dzo-Enn
50
Sylwia Środek - awatar
Sylwia Środek
20
Dawid Kanik - awatar
Dawid Kanik
30
Tomasz Piotrowski - awatar
Tomasz Piotrowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Hryniewicz - awatar
Michał Hryniewicz
20
Boguslaw Meszka - awatar
Boguslaw Meszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij