Jest 1:12 w nocy. My właśnie zakończyliśmy odbiór kolejnych 14 psów i 6 kotów. Zamiast spać, opatrujemy je, karmimy, zabezpieczamy i próbujemy dać im choć odrobinę spokoju po tym, co przeszły.
Każda taka interwencja to kolejne zwierzęta pod naszą opieką, kolejne leczenie, diagnostyka, karma, transport i miesiące pracy, które dopiero się zaczynają.
To właśnie Wy od lat sprawiacie, że możemy wsiąść do samochodu i pojechać tam, gdzie ktoś czeka na pomoc.
Jeżeli możecie, wesprzyjcie nas. Dla tych 20 zwierząt i dla kolejnych, po które przyjdzie nam pojechać już jutro.
Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️🐾
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Kasia Gancarz
Ojcowie Dioz robicie świetną robotę!
Paulina
Dzięki, że jesteście! 🫶
Aurora
🩵🩵🩵
Renia
Dziękuję Wam stokrotnie za to co robicie dla zwierząt🫶🐾❤️
Sylwia
Zdrowiejcie Kochane ❤️