Zbiórka Aaawww - zdjęcie główne

Aaawww

170 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Filip Wojciechowski - awatar

Filip Wojciechowski

Organizator zbiórki

Witam

Jak co roku motocyklisci z Elbląga i okolic organizuja dzień dziecka. W tym roku rownież nie może nas zabraknać. Dzieki waszej pomocy udało nam sie zorganizować niezapomniane dla dzieci mikolajki. Jesteśmy grupa ludzi których połaczyła wspólna pasja motocykle, całe nasze zaangazowanie jest charytatywne. Co roku staramy sie zorganizować co raz lepsze festyny. Zapłata dla nas jest USMIECH DZIECI !!!!

Komentarze


 • Patynka - awatar

  Patynka

  11.02.18
  11.02.18

  Warto pomagać! Pomagamy:)

 • Magdalena Kozakiewicz - awatar

  Magdalena Kozakiewicz

  08.02.18
  08.02.18

  Powodzenia!

170 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Filip Wojciechowski - awatar

Filip Wojciechowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Aleksandra Czopek - awatar
Aleksandra Czopek
50
Patynka - awatar
Patynka
20
Filip Wojciechowski - awatar
Filip Wojciechowski
50
Magdalena Kozakiewicz - awatar
Magdalena Kozakiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij